Jíra – Feri, Hrdlička, Svačina, Chupík – Davídek, Kraus Jakub (55.Rosenkranz F.), Ladgšádl M., Kraus Jan – Benda (77. Čadil), Bambuch (67. Krýda)

karta: 79. Feri
rozhodčí: Jirků – Vrabec, German
Martin Chupík

Rezerva nadějné vedení na Akumě neudržela !

Na sobotní odpoledne bylo určeno utkání dvou tradičních okresních soupeřů Akumy MB a benátecké rezervy. Jaro se stále ještě nerozhodlo ukázat se a snad i díky tomu byla divácká návštěva spíše  chudší a utkání nenabídlo příliš pohledného fotbalu.

V prvním poločase se hosté snažili hrát zodpovědně a zbytečně neinkasovat a domácí jim směle sekundovali. Oba týmy mohly i v tomto poločase i přes opatrnou hru skórovat, ale přáno bylo pouze Benáteckým, kteří po ose David Benda – Jan Kraus – Martin Chupík, otevřeli posledně jmenovaným ve 43. minutě brankový účet a využili tak konečně jednu z několika nabízených šancí – 0:1. Do kabin se tak lépe odcházelo hostům.

Druhé dějství museli přidat obrátky domácí a tak Benátky hrály na brejky. Dobře se vyvíjející šance však v druhý gól hosté nepřetavili. V druhém poločase nepříliš výrazná Akuma využila vyloučení Martina Feriho, který v 75. minutě po druhé žluté kartě oslabil svůj tým a tři minuty před koncem srovnala Kohnhäuserem na konečných – 1:1. Utkání pak hlavní rozhodčí  Jirků nastavil o pět minut ve kterých se už skóre nezměnilo a zápas tak skončil remízou.

V dalším kole se na benáteckém stadionu utkají dva rezervní týmy. Benátecká rezerva hostí Mnichovohradišťský SK „B“. Utkání v podzimní části mezi těmito mužstvy skončilo výhrou Benátek v poměru 1:2 (viz. článek)

Krátké články z Boleslavského deníku k ostatním zápasům naleznete ZDE!

• Řepov – Krnsko 1:2 (0:1)

Příští 17. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: Řepov – Kněžmost, Krnsko – Kosořice, Bezno – Čejetice, Kosmonosy – Horky n/Jiz., K.Hlavno – Akuma, NEDĚLE: Benátky "B" – MSK "B", Kr.Vrutice – Březno.