Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

Historie


85 let kopané
v Benátkách nad Jizerou
1920 - 2005

Léta běží, vážení: 1951 - 1980

1951
Reorganizace řádí i v tomto roce, neboť naše I. A mužstvo hraje v rámci okresu Mladá Boleslav. Benátečtí sportovci nezůstávají stranou dění, účastní se aktivů v boji za mír a všech masových akcí, jako je Běh vítězství. Pochod míru, Tyršův odznak zdatnosti. Prvními nositeli TOZ jsou u nás výborní fotbalisté Jiří Richter a L. Pospíšil.

Nahoru

1952
Již popáté se stává oddíl kopané Karbo Benátky přeborníkem okresu a postupuje do krajské soutěže. Hrají: Mydlář, Rousek, Řípa, Janata, Jar. Najman, Pospíšil M., Noháč, Kalkuš, Marek, Pospíšil L., Hendrych Jar., V. Soukup, Hanek, Tvrzník, Pařízek, Kouba, Hendrych Jos., Richter.

Nahoru

1953
Jméno našeho oddílu se mění na TJ Spartak Benátky. Ve dvanáctičlenné tabulce se umístilo I. A mužstvo na 1. místě a postoupilo do krajského přeboru. Kádr hráčů tvořili: Mydlář, Hendrych Jar., Fr. Roudnický, Kalkuš, Marek, Pařízek, Noháč, Hanek, Brožek, B. Soukup, Hendrych Jos.

II. mužstvo se v okresním přeboru umisťuje jako páté.

Dorost hraje v krajském přeboru a získává cenné druhé místo.

Nahoru

1954
I. A mužstvo se dostává mezi elitu pražského kraje: Sp. Mladá Boleslav, Lokomotiva Kolín, RH Praha, Sp. Čakovice, Sp. Vlašim, Sp. Kutná Hora, J. Poděbrady, Sp. Týnec, J. Kolín, Lokomotiva Kralupy a Nymburk.

II. mužstvo se umisťuje v okresním přeboru na 4. místě, dorost obhajuje v krajském přeboru 2. místo.

Nahoru

1955
Klub postihla velká ztráta smrtí jednoho z nejobětavějších členů - Jarky Černého.

Naše I. A mužstvo hraje v krajském přeboru Praha - východ a po 22 zápasech končí na 8. místě. Složení mužstva: Mydlář, Pařízek, Řípa, Macháček, Kalkuš, Dobřenský, Duštír, Hendrych Jar., Hendrych Jos., Hruška, Bubeníček.

II. mužstvo v okresním přeboru klesá na 7. místo. Dorost hraje prvnímu mužstvu s úspěchem předzápasy v krajském přeboru.

Oddíl kopané uspořádal 1. ročník uličního turnaje za účasti: Korea, Špejchar, činžák, město, Kbel a Kochánek. Tato průkopnická činnost byla oceněna i mládežnickou komisí KV.

Rok byl pro tělovýchovu, hlavně pro kopanou, významný zavedením jednotné sportovní registrace. I. celostátní spartakiády, která v něm probíhala, se zúčastnilo mnoho fotbalistů.

Nahoru

1956
Na prvním místě nutno jmenovat naše II. mužstvo, které získalo titul přeborníka okresu a postoupilo do krajské soutěže. I. A mužstvo končí na 7. místě krajského přeboru.

Dorost si dobře vede v okresním přeboru, rovněž i žáci, hrající v okresním přeboru.

Nahoru

1957
Soutěže se vracejí k systému podzim - jaro a je nutno hrát ještě jarní kolo.

I. A mužstvo prodělává krizi a končí na posledním místě. II. mužstvo se dostává mezi velmi silné oddíly krajské soutěže. Dorost získává první místo s 11 body.

Po dlouhých debatách je konečně rozhodnuto o stavbě sportovního areálu. Začínají pracovní brigády.

Nahoru

1958
Benátecká veřejnost se může radovat jedině z dorostu žáků, který získává již počtvrté titul přeborníka okresu a postupuje do kraje. Na Strahově reprezentuje okres v pětiboji a umisťuje se na 4. místě.

Žáci získávají třetí místo na celostátním žákovském turnaji v Přelouči za Bratislavou a Duklou Praha.

První i druhé mužstvo prožívá za celé trvání klubu nejhlubší krizi. Špatná morálka hráčů má za následek vylučování a poprvé v dějinách benátecké kopané je naše hřiště na 14 dní uzavřeno. I. A mužstvo skončí na posledním místě v tabulce a sestupuje do I. B třídy, druhé mužstvo mělo hrát v okresní soutěži, ale výbor se rozhodl je odvolat.

Výstavba stadionu pokračuje, oddíl kopané odpracoval 1287 brigádnických hodin.

Nahoru
klikněte pro zvětšení
Sezona 1959/60
Žáci SK Spartak Benátky
vítěz žákovského turnaje

1959
Situace se začíná stabilizovat, I. A mužstvo po jarním sestupu z krajské soutěže končí na 3. místě se ztrátou 2 bodů. Vedoucí Kouba má k dispozici hráče: Benda, Frumar, Šmolík, M. Pospíšil, Macháček, Jar. Hendrych, Kalkuš, Málek, Zumr, Černý, Brožek, Hruška, Noháč, Hlinka, Husa, Tvrzník, Řípa, Hanek.

Dorost skončil sezonu 1958 - 59 ve velmi těžké soutěži krajského přeboru na 6. místě. V dorosteneckém pětiboji v Mladé Boleslavi obsazuje 2. místo. Žáci sehráli 36 zápasů, z toho 32 vyhráli. V celostátním turnaji v Přelouči obsazují 13. místo ze 46 družstev.

V zájmu další popularizace kopané byl uspořádán první ročník žákovského turnaje o pohár Spartaku Benátky.

Nahoru

1960
Ve 40. jubilejním roce hraje I. A mužstvo I. třídu a končí na 3. místě. Dorost se v krajském přeboru mezi silnými soupeři umisťuje jako čtvrtý.

Je uspořádán 2. ročník žákovského turnaje za účasti 10 družstev - vítězí AZNP Mladá Boleslav.

Podzimní kolo se hraje v rámci územních změn - Benátky jsou opět zařazeny do okresního přeboru a získávají 1. místo.

15. května na letním cvičišti zdařilá okrsková spartakiáda dokazuje, že benátečtí sportovci jsou dobře připraveni na II. celostátní spartakiádu.

Nahoru

1961
Do čela Spartaku Benátky byl postaven V. Zajíček, který na tomto místě setrvává i v příštím roce. I. A mužstvo vyhrává pošesté přebornický titul okresu. Protože I. B třída byla zrušena, postupují hráči do I. A třídy Středočeského kraje. Podzimní sezona zastihla naše hráče ve velmi slabé formě - končí na 12. místě.

Dorost ve velmi náročném krajském přeboru končí na 11. místě. Na okresním dorosteneckém pětiboji v Mladé Boleslavi se chlapci umisťují jako druzí.

Žáci hrají finále o přeborníka okresu a obsazují 2. místo.

Rýsuje se družba mezi Spartakem Benátky a Copparo z Itálie, společný zájezd akceptuje AZNP Mladá Boleslav a do Itálie poprvé v historii klubu odlétají hráči: Bouda, Macháček, M. Pospíšil, L. Moucha, Hruška, Zajíček, Vencl a vedoucí Fr. Kouba, trenér J. Vaňousek. Naše mužstvo poráží Copparo 1:0, remizuje s Argentou 1:1 a prohrává s Ferrarou (it. I. liga) 1:8.

Nahoru

1962
Italské Copparo oplácí návštěvu a po pěkném přátelském utkání remizuje 2:2.

V jarním kole je I. A mužstvo vyřazeno z krajské třídy a sestupuje do okresního přeboru.

Trenérské funkce se ujímá A. Moucha a v podzimním kole zaujímají naši hráči 2. místo.

Ani dorostencům se nevedlo, sestupují z krajského přeboru a hrají v I. A třídě. Ale ani zde si nevedou jako obvykle a končí na 4. místě.

Žáci získávají 3. místo ze 7 účastníků v souboji o pohár ČSSP. Za účasti 8 tříd je pořádán žákovský uliční turnaj. Tradičního utkání 4. ročníku 9. května se účastní 8 družstev. Vítězem je již podruhé ČKD Praha, když ve finále poráží naše žáky 8:0.

Nahoru
klikněte pro zvětšení
Sezona 1963/64 - „A“ mužstvo

1963
V čele klubu stojí Fr. Kouba, který je v druhém pololetí vystřídán Jar. Soukupem. Ten zůstává ve funkci i v příštím roce.

Hráči Adamec, Bouda, Duštír, Frumar, Fulín, Moucha, Macháček, Husa, Hýsek, Hruška, Novotný, Nádvorník, Vencl, Pospíšil M., Pospíšil F., J. Šáral, Winterling, Zajíček, Zumr, Roudnický, Najman, Kořínek a Vaňousek dobývají již posedmé titul přeborníka okresu.

Druhé mužstvo hraje v okrese IV. třídu a končí na 5. místě.

Před podzimním kolem sehrálo I. A mužstvo několik přátelských zápasů s výsledky: Kovo Děčín 1:3, Spartak Praha Sokolovo B 3:6, Dynamo Praha B 2:2, Dukla Praha B 2:3.

V soutěži se soupeři Spartak Mladá Boleslav B, Sp. Neratovice B, J. D. Bousov, J. Krchleby, Sp. Čelákovice B, S. Všetaty, Sl. Lysá, S. Kostomlaty, Sl. St. Boleslav, S. Dobrovice a Střela Milovice končí benátečtí hráči na 2. místě.

II. mužstvo hrálo III. třídu a skončilo na 6. místě.

Dorost sehrál 5 přátelských a 20 mistrovských zápasů, po podzimním kole končí na 11. místě. Hrají dále na turnaji v Lysé (4. místo). Na okresním pětiboji získávají 1. místo.

Byl opět uspořádán žákovský uliční turnaj za účasti 8 družstev, pod záštitou MěstNV a n. p. Karborundum se hraje o putovní pohár. Vítězí Sp. Pečky, Benátky získávají 4. místo.

Nahoru
klikněte pro zvětšení
Pohled na staré hřiště v roce 1964

1964
I. A mužstvo pečlivě trénuje celou zimu pod vedením A. Mouchy a po několika přátelských utkáních je dobře připraveno na mistrovské zápasy. Vyhrává jich 16 a dostává se opět do I. A třídy. V podzimním kole pak končí na pěkném 6. místě. V soutěži slušnosti jsou druzí.

V jarním kole druhé mužstvo obsazuje ve III. třídě 5. místo. V zimním turnaji o pohár ČSTV získává 3. místo.

Na našem hřišti hostilo „A“ mužstvo populární pražské celky Dynamo Praha „A“ mužstvo (výsledek 2:3) a Spartu Sokolovo Praha „B“ (naši podlehli 2:5).

Navazujeme nová přátelství a hrajeme v NDR s BTSC Einheit Kamenz 3:3 a s Chemie Barnsdorf se stejným výsledkem.

Dorost hraje s úspěchem I. A třídu a účastní se turnaje o pohár v Hoříně.

Žáci hráli o přeborníka okresu a skončili na 2. místě. Je opět uspořádán tradiční 6. ročník žákovského turnaje o putovní pohár, žáci získávají druhé místo.

Nahoru
klikněte pro zvětšení
Pohled na nově otevřené hřiště v roce 1965

1965
V čele oddílu stojí Fr. Novák.

Tento rok, který připomíná 45. výročí benátecké kopané, je vepsán zlatým písmem do kroniky TJ Spartak. 4. června, v den naplněný radostí z úspěšně dokončeného díla, byl odevzdán předsedou MěNV Veverkou do rukou předs. Spartaku Nováka jeden z nejkrásnějších stadionů v okrese. Vyrostl objekt v hodnotě 1 880 000 Kčs, na němž bylo odpracováno 71 500 brigádnických hodin. Např. J. Šlégr odpracoval 4 200 hodin, Kyzivát 3 900, M. Pospíšil 2 700, Benda 2 400, Tvrzník 2 100, Kouba 1 800, V. Zajíček 1 500, V. Novák 1 200, Drda 1 000, J. Soukup 800, Ládr 500, V. Noháč 200 atd.

Stadion byl slavnostně zasvěcen mezinárodním přátelským zápasem našeho I. A mužstva s družstvem BTSC Einheit Kamenz, v němž jsme vyhráli 3:2. Za stálého deště přihlíželo 800 diváků.

Slavnosti vyvrcholily o dva dny později okrskovou spartakiádou, na níž v 11 skladbách vystoupilo 5000 cvičenců. Přihlížel stejný počet nadšených diváků. I. A mužstvo se v jarním kole - ač nováček - umístilo na 5. místě s 28 body. Trenér Moucha stavěl tyto hráče: Bouda, Boček, Čižimský, Eliáš, Frumar, Husa, Hýsek, L. Moucha, Najman, Nádvorník, Novotný, Poluha, Roudnický, Šácha, Šáral, Šmejkal, Straka, Vencl, Zumr, Kastler, Ježek, Bartoň. V podzimním kole jsme skončili na 6. místě.

II. mužstvo vyhrálo pohár OV ČSTV o „Štít únorového vítězství“. V jarní sezoně se v sestavě Kroupa, Kalkuš, Noháč, Pospíšil M., Pospíšil Fr., Macháček, Šulc, Hruška, Dalibor, Zajíček, Jar. Hendrych, V. Boubín, Hýsek, Bartoň pod vedením Jar. Hendrycha dostávají na 2. místo, v podzimní soutěži na 5. místo.

Činnost dorostu není právě úspěšná, v I. A třídě končí na 8. místě.

Ani žáci se nedostali do závěrečných bojů o přeborníka okresu - končí ve své skupině na 3. místě. Opět se koná žákovský turnaj, který získávají žáci Spartaku Pečky.

klikněte pro zvětšení
Rok 1965 - přátelský zápas „A“ mužstva
s italským týmem U.P.C. Copparo

V letních přátelských zápasech vyhráváme nad Spartakem Čelákovice 2:1 a podléháme pražské Dukle 0:4. Opět vítáme milé hosty z Itálie, UPC Copparo, kterým podléháme v přátelském zápase 2:3.

V září oplácí oddíl kopané návštěvu a hraje v Itálii 3 zápasy s těmito výsledky: UP Codicoro porážíme 1:0, podléháme repr. jedenáctce Copparo 2:1 a opět vítězíme nad Argentou 3:2.

Naše I. A mužstvo získává na rok 1964 - 65 pohár slušnosti.

Nahoru

1966
Oddíl kopané pořádá I. ročník zimního turnaje o putovní pohár a vítězí v něm.

I. A mužstvo obsazuje po podzimním kole 2. místo se 17 body. Také v soutěži slušnosti končí na 2. místě. II. mužstvo v konečné tabulce obsadilo 5. místo. V podzimním kole prodělává krizi a končí na posledním místě.

Dorost je v konečné tabulce na pěkném 5. místě, dobré to vysvědčení pro trenéra Kellera, zvláště když v soutěži slušnosti získává dorost 1. místo.

Žáci se v jarním kole se umisťují jako třetí. Je opět pořádán 8. ročník žákovského turnaje o putovní pohár a v letní přestávce se hrají přátelské zápasy: Spartak Benátky - jedenáctka dorostu Středočeského kraje 4:2, Spartak Benátky - AZNP Mladá Boleslav 3:2, remizujeme přátelský mezinárodní zápas Aktivist Hölensleben - Spartak Benátky 2:2. Se Spartakem Praha „B“ prohráváme 2:4.

I. A mužstvo zajíždí do NDR a hraje tři zápasy: Hütenrode - Benátky 0:3, Gardenleben - Benátky 1:1, Aktivist Hölensleben - Benátky 6:5.

Nahoru

SEZONA 1966/1967
„A“ mužstvo hraje I. A třídu a končí na 7. místě, v soutěži slušnosti je na 2. místě.

Konečná tabulka: 1. Slaný, 2. D. Mladá, 3. Neratovice, 4. Zbraslav, 5. Počernice, 6. Mn. Hradiště, 7. Benátky, 8. Odol. Voda, 9. Brandýs, 10. Milovice, 11. Vraňany, 12. Kostelec, 13. Kralupy, 14. Kbely.

V II. ročníku zimního turnaje Benátky obhajují 3. místo. V přípravných letních zápasech podléháme Dukle Praha 2:3 a porážíme Spartu Praha „B“ 2:0. V červenci zajíždí „A“ mužstvo do Bulharska, do sofijské oblasti, kde sehraje 4 utkání: Rilskij Sportist Samokov - Spartak Benátky 2:2. Hraje se před 2000 diváky. Botev Pazardjik - Sp. Benátky 3:1 - 1000 diváků. Opakovaný zápas proti Rilskij Sportist končí opět remízou 1:1. Rilskij Sportist oplácí návštěvu v Benátkách a zaslouženě vítězí 2:0. Dále se s hosty ještě hrají zápasy: Sparta Praha „B“ - Rilskij Sportist 3:0 a Sp. Benátky - Rilskij Sportist 1:2.

Hráčský kádr „A“ mužstva: Kastner, Koutenka, Straka, Husa, Frumar, Poluha, Adamec, Šubrt, Eliáš, Roudnický, Soukup, Pařízek, Zajíček, Hýsek, Zumr, Kalkuš, Šácha, Fadrhonc. Nejlepšími střelci jsou Šácha, Roudnický, Eliáš, trenérem A. Moucha.

„B“ mužstvo skončilo v okresním přeboru po velmi slabých výkonech na posledním 12. místě a sestupuje do III. třídy.

Dorost hraje I. A třídu a končí na 4. místě tabulky. V soutěži slušnosti se stávají absolutním vítězem všech tří skupin I. A třídy a skupiny oblastního přeboru. Jsou odměněni diplomem a kopacím míčem.

Žáci jsou v tabulce okresního přeboru první. Také jsou úspěšní v 9. ročníku žákovského turnaje, který je co do účasti jedním z nejlepších.

V březnu umírá v 59 letech bývalý hráč Frant. Novotný. Dlouho v nás zůstane vzpomínka na nejlepšího střelce Pelikánovy župy.

Nahoru

SEZONA 1967/1968
„A“ mužstvo Spartaku Benátky hraje I. A třídu a celkově končí na 5. místě po 11 zápasech vyhraných, 7 remízách a 8 porážkách. Podzim zastihuje mužstvo ve slabé formě - končí na 9. místě. V soutěži slušnosti máme 2. místo. Nejlepší střelci jsou Poluha, Soukup, Hýsek, trenérem stále A. Moucha.

Konečná tabulka: 1. Xaverov, 2. Odol. Voda, 3. D. Mladá, 4. Neratovice, 5. Benátky, 6. Čakovice, 7. Mn. Hradiště, 8. Kostelec, 9. Rozdělov, 10. Brandýs, 11. Milovice, 12. Vraňany, 13. Libuš, 14. Libčice.

V zimním turnaji se mužstvu nedaří a po slabém výkonu obsazuje až 5. místo.

„B“ mužstvo hraje III. třídu a končí na 9. místě tabulky. Podzimní kolo je lepší - 6. místo v tabulce.

Dorost hraje I. A třídu, končí na 9. místě, v soutěži slušnosti je první.

Žáci - kromě účasti na 10. ročníku tradičního turnaje - hrají ve svém oddělení, kde získávají 3. místo.

Nahoru

SEZONA 1968/1969
„A“ mužstvo hraje I. A třídu a končí až na 9. místě. Daleko lepší byl podzim - Benátky se dostávají na 2. místo. V soutěži slušnosti obsazujeme první místo.

Konečná tabulka: 1. Kladno, 2. Lysá, 3. Neratovice, 4. Mn. Hradiště, 5. Zbraslav, 6. D. Slaný, 7. Odol. Voda, 8. Milovice, 9. Benátky, 10. Brandýs, 11. Kostelec, 12. Všetaty, 13. Vraňany, 14. Lipence.

Vítězstvím nad S. Milovice 11:0 a Krchleby 4:3 získává I. mužstvo v zimním turnaji 2. místo.

Trenéři Moucha a Frumar mají k dispozici hráče: Bartoň, Boček, Hýsek, Husa, Kouba, Koutenka, Klomínek, Kastler, Kroupa, Pavelka, Poluha, Fr. Pospíšil, Roudnický, Pařízek, Straka, Jar. Soukup, Šmejkal, Šubrt, Vaňousek, Urban, Janoušek. Nejlepší střelci jsou Soukup, Roudnický, Šmejkal.

„B“ mužstvo hraje III. třídu a končí na 5. místě tabulky, ve slušnosti na třetím. V podzimním kole mají slabou formu a umisťují se až na předposledním místě.

Dorost, který trénuje J. Palan, hraje I. A třídu a je v tabulce sedmý, v soutěži slušnosti třetí.

klikněte pro zvětšení
Rok 1968 - žáci SK Benátky

Pro žáky bylo jaro úspěšné. Ve své B skupině suverénně vyhrávají se ziskem 25 bodů. V soutěži o přeborníka okresu získávají druhé místo. Jako vítěz svého oddělení postupují do nově utvořené okresní žákovské ligy. Trenér a vedoucí - B. Pokorný.

V XI. ročníku žákovského turnaje vyhrává zaslouženě družstvo žáků Sokola Rejšice.

V tomto roce umírá obětavý kustod Josef Haken. Prožíval sportovní dění tak opravdově, že pro něho v době sezony nic jiného neexistovalo. Dokázal vytvořit na starém hřišti vřelé a kamarádské prostředí. Všichni na něho dlouho vzpomínají.

Na sklonku roku zemřel rovněž jeden ze zakladatelů Sportovního klubu v Benátkách, řed. Rudolf Turyna. K počátkům kopané v Benátkách se často vracel a rád o nich hovořil. Odešel opět jeden ze starých pamětníků.

Nahoru
klikněte pro zvětšení
Sezona 1969 / 1970 - „A“ mužstvo

SEZONA 1969/1970
„A“ mužstvo hraje I. A třídu a končí na 7. místě tabulky.

Konečná tabulka: 1. Neratovice, 2. Boleslav „B“, 3. Kladno, 4. Kročehlavy, 5. Mnichovo Hradiště, 6. Lysá, 7. Benátky, 8. Švermov, 9. D. Slaný, 10. Vraňany, 11. Slaný, 12. Kostelec, 13. Milovice, 14. Všetaty.

Hráčský kádr „A“ mužstva: Koutenka, Wenger, M. Pařízek, Vaňousek, Pospíšil, Kouba, Straka, Šmejkal, Poluha, Hýsek, Klomínek, Roudnický, Pavelka, Boček, Fadrhonc, Dalibor, Frumar, Eliáš. Trenérem je stále A. Moucha. Nejlepší střelci jsou Soukup, Roudnický, Poluha.

„B“ mužstvo hraje III. třídu a končí na 9. místě tabulky.

Dorost v I. A třídě získal 3. místo tabulky.

Nahoru

SEZONA 1970/1971
„A“ mužstvo hraje I. A třídu pod vedením trenéra Mouchy a končí na 6. místě tabulky. Nejlepšími střelci mužstva jsou J. Soukup, K. Pařízek, Poluha.

„B“ mužstvo končí ve III. třídě na 3. místě tabulky.

Dorost hraje I. A třídu a obsazuje 5. místo tabulky.

V roce 1970 oslavil Spartak Benátky 50 let založení fotbalového klubu. V městském muzeu byla uspořádána výstava k 50. výročí benátecké kopané a vydán slavnostní almanach. Byla sehrána přátelská fotbalová utkání, stará garda Benátek se starou gardou Aston Villa Ml. Boleslav a domácího Spartaku s divizní Lokomotivou Nymburk.

Nahoru

SEZONA 1971/1972
Oddíl se jmenuje Spartak Benátky. „A“ mužstvo hraje I. A třídu a dostává se na 4. místo tabulky.

Konečná tabulka: 1. Mělník, 2. Vojkovice, 3. Houstoň, 4. Benátky, 5. Kročehlavy, 6. Ml. Boleslav „B“, 7. Kostelec, 8. Poděbrady, 9. Sadská, 10. Slaný, 11. Krchleby, 12. Mn. Hradiště, 13. Lok. Nymburk, 14. Vraňany.

Hráči v sezoně: Kroupa, Šmejkal, Husa, Boček, Straka, Hon, Bůžek, Pařízek K., Poluha, Šubrt, Kohout, Pařízek Z., Soukup, Najman, Wenger.

„B“ mužstvo postupuje ze III. třídy do okresního přeboru.

Dorost hraje I. A třídu a končí na 8. místě tabulky.

Nahoru

SEZONA 1972/1973
„A“ mužstvo hraje I. A třídu a zaujímá 2. místo v tabulce za postupující Jiskrou Kolín. Oddíl je přejmenován ze Spartaku Benátky na Karbo Benátky.

„B“ mužstvo hraje okresní přebor a obsazuje 9. místo v tabulce.

Dorost hraje I. A třídu a končí na 12. místě tabulky.

Nahoru
klikněte pro zvětšení
Sezona 1973 / 1974 - „A“ mužstvo

SEZONA 1973/1974
„A“ mužstvo hraje I. A třídu a končí na 3. místě tabulky, postup do vyšší soutěže si vybojovala Lysá.

Hráčský kádr „A“ mužstva: Holan, Wenger, Pokorný, Bůžek, Šmejkal, Boček, Šubrt, Pařízek, Soukup Jar., Soukup Jiř., Kouba, Hon, Kohout, Jenč, Straka, Poluha.

„B“ mužstvo obhájilo 6. místo v okresním přeboru.

Dorost v I. A třídě končí na 5. místě tabulky.

Žáci hrající v okresním přeboru jsou na 4. místě tabulky.

Nahoru

SEZONA 1974/1975
„A“ mužstvo hraje I. A třídu a umísťuje se na 5. místě tabulky. Nejlepším střelcem mužstva se stává Václav Kohout, který dal 14 branek.

Konečná tabulka: 1. Semice, 2. Ml. Boleslav „B“, 3. Mn. Hradiště, 4. S. Houstoň, 5. Benátky, 6. Libušín, 7. Pšovka Mělník, 8. Velvary, 9. Vraňany, 10. Švermov, 11. Sadská, 12. Nymburk, 13. Vojkovice, 14. Krchleby.

„B“ mužstvo hraje okresní přebor a končí na 4. místě tabulky.

Žáci Karbo Benátky se stali přeborníkem okresu a postupují do krajské soutěže.

Nahoru
klikněte pro zvětšení
Sezona 1975 / 1976 - „B“ mužstvo

SEZONA 1975/1976
„A“ mužstvo hraje I. A třídu a končí na 2. místě tabulky za postupujícím Mn. Hradištěm. Novými tvářemi v mužstvu jsou Vetešník, Hrůza a Šagat.

„B“ mužstvo v okresním přeboru obhájilo 2. místo v tabulce.

Dorost v I. A třídě končí na 7. místě tabulky.

Žáci jako nováček krajského přeboru jsou až na 8. místě tabulky.

Nahoru

SEZONA 1976/1977
„A“ mužstvo hraje I. A třídu a končí na 4. místě tabulky.

Konečná tabulka: 1. Vojkovice, 2. Kročehlavy, 3. Pšovka Mělník, 4. Benátky, 5. Libušín, 6. Vraňany, 7. Velvary, 8. Ml. Boleslav „B“, 9. Lysá, 10. Kralupy, 11. Bělá, 12. Kosořice, 13. Bezno, 14. ZOM Nymburk

Hráčský kádr „A“ mužstva: Wenger, Procházka, Šagat, Heřman, Housa, Straka, Boček, Landa, Kouba, Šmejkal, Šubrt, Hon, Soukup Jar., Soukup Jiř., Pařízek M., Pařízek K.,Vetešník, Kohout, Hon. Trenéry jsou Straka a Buryán.

„B“ mužstvu bylo v okresním přeboru odečteno za neplnění povinnosti uložené rozpisem 12 bodů (oddíl neměl svého rozhodčího) a sestupuje do III. třídy.

Dorost se v I. A třídě umísťuje na 4. místě tabulky.

Nahoru
klikněte pro zvětšení
Sezona 1977 / 1978 - „A“ mužstvo

SEZONA 1977/1978
„A“ mužstvo končí v tabulce na předposledním 13. místě a po třinácti letech v I. A třídě sestupuje do I. B třídy.

Konečná tabulka: 1. Velvary, 2. Vraňany, 3. Mn. Hradiště, 4. Pšovka Mělník, 5. ČKD Slaný, 6. VTJ Slaný, 7. Lysá, 8. Ml. Boleslav „B“, 9. Neratovice, 10. Žalov, 11. Zlonice, 12. Libušín, 13. Benátky, 14. Zeleneč.

Hráčský kádr „A“ mužstva: Wenger, Holan, Pařízek M., Pařízek K., Straka, Hon, Kouba, Soukup Jiř., Soukup Jar., Urban, Šubrt, Kohout, Pokorný, Roudnický, Heřman, Housa, Landa, Hrůza, Šagat. Trenérem je F. Pospíšil.

„B“ mužstvo se ve III. třídě umísťuje na 2. místě tabulky a dorost v I. A třídě na 5. místě tabulky.

Nahoru
klikněte pro zvětšení
Sezona 1978 / 1979 - „A“ mužstvo

SEZONA 1978/1979
„A“ mužstvo po roční přestávce, strávené v I. B třídě, postupuje zpět do I. A třídy.

Konečná tabulka: 1. Benátky, 2. Horoměřice, 3. Kosořice, 4. St. Boleslav, 5. Bakov, 6. Kostomlaty, 7. Žalov, 8. Krchleby, 9. Mělník „B“, 10. Kralupy, 11. Dobrovice, 12. Obříství, 13. Zeleneč, 14. Velký Borek. Novými tvářemi v mužstvu jsou Šácha L., Šácha K., Odložník, Šulc, Vaněk. Trenérem je K. Šácha.

„B“ mužstvo se ve III. třídě dostává na 5. místo tabulky.

Dorost se v I. A třídě umísťuje na 13. místě tabulky.

Nahoru

SEZONA 1979/1980
„A“ mužstvo jako nováček v I. A třídě končí na 10. místě.

„B“ mužstvo hrající III. třídu postupuje z 2. místa do okresního přeboru.

Dorost se v I. A třídě umísťuje na 3. místě tabulky.

Žáci hrající krajský přebor končí také na 3. místě tabulky.

Nahoru

SEZONA 1980/1981
„A“ mužstvo hraje I. A třídu a dostává se na 3. místo.

Konečná tabulka: 1. Čelákovice, 2. Poděbrady, 3. Benátky, 4. Lysá, 5. Opočnice, 6. Mn. Hradiště, 7. Bělá, 8. Bakov, 9. Pšovka Mělník, 10. St. Boleslav, 11. Městec Králové, 12. Pečky.

Hráčský kádr „A“ mužstva: K. Pařízek, Mužík, Pokorný, Mauer, Housa, Roudnický, Čermák, Batala, Štopila, Šácha L., Šácha K., Hrůza, Šulc, Vaněk, Odložník, Klomínek, Boček. Trenéry jsou Straka a Leibl.

„B“ mužstvo v okresním přeboru končí na 3. místě tabulky.

Nahoru