Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

Historie

Slavnostní publikace k výročí 85 let kopané v Benátkách nad Jizerou


85 let kopané
v Benátkách nad Jizerou
1920 - 2005

Jak jsme začínali

Na počátku byla mičuda, rozbitá kolena, roztrhané šaty a živý nesouhlas rodičů, kteří viděli budoucnost svých potomků v jiném, bohulibějším snažení. Ale skončila světová válka a tátové se vraceli se svobodnějšími názory.

V té době přinášejí benátečtí studenti domů nadšení pro novou hru, fotbal. Benátky se k vyzkoušení kulatého míče nadmíru dobře hodí - jsou daleko od přísných očí profesorů, dbajících nad ustanoveními kázeňských řádů, jež zakazují žákům holdovat hře tak „surové“, jako je kopaná.

Ale profesoři míní a život vše mění: nová hra se šíří rychleji než cholera. Prvý kroužek zakládají studenti. Hrávají na vyřazeném betonovém krytu za dnešními tenisovými kurty. Po jejich příkladu se tvoří další kroužky různých tříd mládeže, škole sotva odrostlé. Z těžce ušetřených krejcárků si pořizují často velmi primitivní míč a prohánějí jej s mladistvým nadšením na kdejakém plácku. Kroužky vznikají ve Starých i v Nových Benátkách. Snad první skutečný míč obstaral student Divecký v Praze.

Brzy se jeví stopy jisté organizace: hoši se scházejí v hostinci u Voborníků a vybírají si prvé, neoficiální funkcionáře. Předsedou je J. Rohan, pokladníkem Rákosník a okolo nadšení a obětaví chlapci jako Rösch, Divecký, bratři Dvořákové, Janoušek, Strasser, Volf, Malý, Souček a mnoho jiných. Mnozí z nich se stávají členy později založeného klubu.