Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

Záznam zápasu - 25.kolo 09.06.2012

AFK Sokol Semice   SK Benátky "dorost"
0:8
( 0:5 )

Diváků: 20

Kubát – Valdman, Svačina, Tott, Langšádl – Pařízek, Fingerhut (55. Kamlach) Kraus Jaukb (46. Kapoun), Hrdlička (60. Vaňousek), Čadil (46. Olah) – Krýda

 
góly: 2. a 59. Hrdlička, 23. a 39. Čadil, 26. a 36. Krýda, 68. Kamlach. 70. Olah
karta:
karta:
rozhodčí: laik
  Střely na branku:
Střely mimo:
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:
Hráč utkání:
Hráč utkání:
Sebastián Valdman

Průběh zápasu

Dorostenci prolomili komplex ze Semic a s chutí si zastříleli !

V 25. kole zajížděli dorostenci Benátek k týmu proti kterému v posledních dvou letech ještě ani jednou nezvítězili tedy do Semic. Úvodní kaňkou toho mistrovského utkání bylo, že se minimálně 15 minut čekalo na delegovaného hlavní rozhodčího Myšku, který se stejně nakonec nedostavil. Obě družstva se dohodla, že utkání povede pomocný rozhodčí ze strany Semic, který rozhodování utkání celkem obstojně zvládl až na jednu zásadní chybu a to že celé utkání ukončil o 15 minut dříve.

Ihned ve 2. minutě šli benátečtí do vedení po spolupráci mezi dvojicí Čadil – Martin Hrdlička, kdy posledně jmenovaný v bezprostřední blízkosti nedal brankáři Semic sebemenší šanci – 0:1. Po této úvodní brance však benátečtí nehráli důrazně v obranné fázi zejména ve středu hřiště a utkání se opticky vyrovnalo. Tento stav trval cca 20 minut, kdy si žádné z mužstev nic nevytvořilo. Změna nastala ve 23. minutě po druhé brance Benátek. Tu vstřelil Ondřej Čadil po spolupráci se Štěpánem Krýdou – 0:2. Po této brance začali být benátečtí daleko důraznější v presinku čímž soupeři často odebírali míč. Při jedné této situaci ve 26. minutě se Semice snažily křižným míčem přenést hru. Zpracovávajícímu hráči však odebral míč František Pařízek a časovanou kolmicí poslal do samostatného úniku Štěpána Krýdu, který ve sprintu poslal míč technicky na přední tyč – 0:3. Ve 36. minutě opět příkladným presinkem odebral míč soupeři Antonín Fingerhut, ihned zamířil do pokutového území a vzniklé přečíslení dva na jednoho vyřešil přihrávkou na Štěpána Krýdu, který se opět nemýlil – 0:4. Podobná situace vznikla ve 39. minutě, kdy míč soupeři sebral Martin Hrdlička, kolmicí vyslal do samostatného úniku Štěpána Krýdu, ten však ještě předložil míč do leva na nabíhajícího Ondřeje Čadila, který do prázdně branky zvyšoval již na – 0:5.

Do druhého poločasu vstupovaly Benátky již z několika změnami v základní sestavě. Cílem bylo, aby si zahráli všichni zúčastnění hráči a také z důvodu, aby vystřídaní hráči měli dost sil pro odpolední zápas za „B“ mužstvo mužů v okresním přeboru proti Čejeticím. Obraz hry z konce první půle se po těchto střídáních nezměnil a defakto se hrálo na jednu branku. Tento tlak Benátek přinesl i další branky utkání. Nejprve se v 59. minutě opět trefil Martin Hrdlička po pěkné individuální akci a přihrávce Jana Kamlacha – 0:6. Další branka padla v 68. minutě, kdy po rohu Františka Pařízka se ze vzduchu trefil do míče Jan Kamlach0:7. V 70. minutě velmi pěkně pronikl do pokutového území Martin Kapoun, soupeř ho fauloval za což rozhodčí nařídil pokutový kop. K tomu se postavil Milan Olah, který poslal nechytatelnou střelu pod břevno domácího brankáře za což sklidil velké ovace všech svých spoluhráčů – 0:8. Benátky by s největší pravděpodobností přidaly i další branky, avšak utkání bylo ukončeno o 15 minut dříve, což je škoda zejména pro střídající hráče Benátek, kteří si mohli daleko více zahrát.

V posledním 26. kole I.A třídy dorostu budou benátečtí dorostenci hostit tým SK Český Brod se kterým na podzim vyhráli na jeho hřišti 1:3. (viz. článek).


Trenér Benátek Pavel JÍCHA: „Dnes jsme naprosto zaslouženě zvítězili a kluci si s chutí zastříleli. Jsem rád, že se nám podařilo prolomit komplex, který jsme proti Semicím měli. Potěšilo mě také, že jsme dokázali produkovat naši kombinační hru i po vystřídání čtyř stabilních hráčů. Asi největší radost mi však udělal týmový duch, který byl cítit v kabině ihned po utkání, protože při výhrách nad slabšími soupeři toto nebylo prozatím zvykem. Nejlepším naším hráčem byl Sebastian Valdman, který pro mužstvo zodpovědně odevzdal mnoho tzv. černé práce."

VÝSLEDKY 25. kola I.A třídy dorostu :

  • AFK Semice – SK Benátky 0:8 (0:5)
  • Lysá n/L. – Úvaly 0:2
  • Jirny – Březno 1:2
  • Dol.Bousov – Poděbrady 2:1
  • Bakov – Zeleneč 10:2
  • Č.Brod – Bezno 6:2

Příští 26. kolo I.A třídy dorostu, SOBOTA: SK Benátky – Český Brod, Březno – Semice, Poděbrady – Milovice, Úvaly – Dol.Bousov, NEDĚLE: Zeleneč – Jirny, Bezno – Lysá n/L., Bakov volno.