karta: 24. Šimáček, 56. Bartoš, 91. Hubáček
Fauly:
Hubáček
Lukáš Jíra

Rezerva v Čejeticích prohrála nejtěsnějším rozdílem !

Hráči rezervy zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání na hřiště Čejetic. Jejich poslední duely byly velmi bohaté na branky a tak se očekávalo pokračování nastoleného trendu. Benátecká nominace k utkání byla ovlivněna marodkou a trenéři museli sáhnout i do dorosteneckého kádru.

Zápas na kvalitně deštěm zalitém povrchu začal očekávanou hrou domácích s dlouhými nákopy za obranu. Hosté se však dobře zajišťovali a v první půli nedovolili čejetickým střelcům vsítit úvodní branku.

Po změně stran se chopily taktovky Benátky a snažily se prokombinovat do střeleckých pozic. Bohužel v době největšího tlaku hostí chybovala v 55. minutě obrana a slabě zahranou „malou domů“ dotlačili domácí Martinem Brožem s dávkou notného štěstí do branky – 1:0. Benátecký gólman se poté dvakrát zaskvěl, když zneškodnil dva samostatné úniky domácích. Zuby si na Jírovi vylámali Malák s Brožem. Na druhé straně musel být v permanenci i Hubáček, jenž několik pokusů pochytal, a benátečtí střelci se také těsně zastřelovali. Utkání by možná spíše slušela remíza, avšak šťastnější Čejetice vybojovaly tři body a přeskočily svého soupeře v tabulce. Dlužno ještě dodat, že duel měl pevně pod kontrolou v okresním přeboru debutující hlavní rozhodčí Radek Dragoun, který dobrým výkonem podpořil bezproblémový průběh utkání.

V dalším již 19. kole Okresního přeboru budou Benátečtí hostit na svém hřišti lídra přeboru FC Horky nad Jizerou. Podzimní utkání těchto dvou soupeřů skončilo na horeckém hřišti výhrou domácích 3:0 (viz. článek).

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

• Březno – Kosmonosy 2:3 (1:1)

Příští 19. kolo v 17:00 hod., SOBOTA:  Bezno – Březno, Řepov – Akuma, K.Hlavno – Čejetice, Krnsko – MSK "B", Kosmonosy – Kr. Vrutice, NEDĚLE: Benátky "B" – Horky n/Jiz., Kosořice – Kněžmost.