Straka – Feri, Chupík, Škuthan, Hejtmánek – Mareš Mezera, Kraus, Fyrický – Buryán, Novák (střídali: Bambuch, Šesták V.)

góly: Volkman, Bucek – Fyrický
karta: Zubatý – Novák D.
rozhodčí: Votoček

Rezerva venku opět těšně prohrála !

O víkendu měla benátecká rezerva na programu 10. kolo okresního přeboru a zajížděla na hřiště do Struh. Před tímto utkáním měli domácí o dva body v tabulce méně než Benátky a tak se dalo očekávat, že by si benátečtí mohli odvézt nějaký ten bod. To se ovšem nepotvrdilo  a nebýt vychýlené mužky domácího kanonýra Volkmana, mohly Benátky z nedaleké vesnice odjet s větším debaklem!

Poprvé se Pavel Volkman trefil až ve 30. minutě, kdy po rohu skóroval hlavou – 1:0. Benátečtí hráči ovšem dokázali najít rychlou odpověď a po pěkné akci vyrovnali. Mezera odcentroval z levé strany a nabýhající Josef Fyrický vyrovnal – 1:1. Za tohoto nerozhodného stavu se také odcházelo da kabin.

Ve druhé půli se domácí ujali vedení, když po nedorozumění benáteckch obránců postupoval Patrik Bucek sám na gólmana Straku a nemýlil se – 2:1. Poté se hra zvrhla na pouhé nakopávání balónů s různými nepřestnostmi na obou stranách. K tomu se pak přidal i rozhodčí Radek Votoček, který vůbec nebral na vědomí své asistenty s praporkem a tak se po záverečném hvizdu radovali domácí hráči.

Krátké články z Boleslavského deníku ke všem zápasům naleznete ZDE!

• Pěčice – Řepov 0:0 (0:0)

Příští 11. kolo okresního přeboru ve 14:00 hod., SOBOTA: Březno – Akuma, Řepov – Kněžmost, Skalsko – K.Hlavno, Doubrava – Pěčice, NEDĚLE: SK Benátky "B" – Klášter, Předměřice – Struhy, Kr.Vrutice – Čejetice.