Straka - Lanšádl, Malý (77´Podroužek), Zuna, Šesták R. - Šukal (60´Selix), Daídek, Baborák J., Šesták V. (36´Body) - Richtr, Kraus

góly: Richtr 3, Davídek 3, Baborák J., Kraus
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:

Dorost si zastřílel na Horkách.

Utkání řídil laik z domácí strany a nutno říci že velmi dobře. První poločas byl vyrovnaný z obou stran, první branku jsme vstřelili v 19.minutě po krásné kombinační akci, kterou vytvořil Davídek a  po zpětné přihrávce zakončoval Baborák - 0:1. Soupeř přidal na obrátkách a odměnou jim byla vyrovnávací branka - 1:1. Ve 28.minutě vstřelil branku krásnou přízemní střelou Richtr a poslal nás zpět do vedení - 1:2.Tak skončil i poločas.

Druhý poločas jsme chtěli utkání co nejrychleji rozhodnout v náš prospěch. To se nám povedlo v 52.minutě, měli jsme možnost kopat pokutový kop, který zkušeně proměnil Richtr - 1:3. Poté jsme měli utkání pevně ve svých rukou a soupeře jsme nepustili takřka k ničemu a přidali jsme  i branky  v 58. a 64. minutě se prosadil Davídek, v 72.minutě zkompletoval hattrick Richtr a v 78. minutě taktéž završil hattrick Davídek. Poslední branku zápasu dal Kraus -  1:8.