Jíra – Hejtmánek, Chupík (60. Langšádl), Svačina – Kraus Jan, Kraus Jakub, Benda, Feri – Čadil (84. Šukal P.), Bambuch, Došlý

Vlk – Zdrařil, Štecha (46. Babák), Auer, Uher, Štěpán (87. Kopa L.), Rys, Tůma, Kolář, Krichebauer, Drahota

góly: 18. a 79. Štěpán, 54. a 58. Tůma (obě z pen.)
delegát: Tiller
David Benda
Petr Štěpán

Rezerva začala novou sezónu domácí prohrou s Řepovem !

Začátek nového soutěžního ročníku v okresním přeboru odstartovala domácí rezerva s celkem Řepova. I přes převahu domácích hráčů v utkání, skončil nakonec zápas v neprospěch benátecké rezervy, která si připsala vysokou porážku 0:4 a tři body získal Řepov.

Benátečtí měli v první půli výraznou převahu, ale několik velmi dobrých brankových příležitostí nedokázali přeměnit v gól a tak se potvrdilo pověstné nedáš – dostaneš a po ojedinělém zaváhání obrany propálil Petr Štěpán z hranice šestnáctky Lukáše Jíru – 0:1. Poločasový stav vyzněl tedy pro hosty.

Druhá část začala v duchu první půle a rezerva se snažila vyrovnat. Místo srovnání skóre hosté předvedli několik brejkových situací a z dvou penalt, které obě proměnil Radek Tůma0:3 i jednoho samostatného úniku Petra Štěpána uzavřeli debakl domácích na – 0:4.

Benátečtí tak začali soutěž velmi špatně a musí se pokusit promrhané body získat na hřištích soupeře. V příštím kole budou Benátky zajíždět na půdu do Kosořic, které sestoupily z I.B třídy.

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

• Bezno – Kosořice 2:2 (0:1) článek

Příští 2. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Řepov – K.Hlavno, Akuma – Bezno, MSK "B" – Kosmonosy, Čejetice – Kr.Vrutice, Horky n/Jiz. – Březno, NEDĚLE: Kosořice – Benátky "B", Kněžmost – Krnsko.