Novák – Janata (71. Křováček), P. Šotka, J. Hötzel, M. Šotka, Šulc, Firický, Losík, M. Hötzel, Soumar (78. Vocásek), T. Hötzel

KubátHejtmánek, Baborák, M. Langšádl, Kraus, Chupík, Davídek (46. Richtr), Hrdlička, Jäger (46. Tott), D. Langšádl

góly: 39. a 72. T. Hötzel, 65. Soumar z pen. – 37. Hrdlička
karta: 54. J. Hötzel, 54. Šulc, 54. T. Hötzel, 81. Novák, 81. Losík – 49. Hrdlička, 65. Tott, 68. Kubát, 84. Chupík
karta: 81. Vocásek – 81. Hejtmánek
rozhodčí: Dragoun – Grešo, Javůrek

Rezerva ve vyhecovaném zápase v Krnsku nezískala ani bod !

Závěrečné podzimní utkání se benátecké rezervě příliš nepovedlo. V nedalekém Krnsku šla ve 37. minutě do vedení brankou domácího odchovance Martina Hrdličky, dnes už však ve službách Benátek nad Jizerou – 0:1. Brzy však vyrovnal útočník Tomáš Hötzel1:1. Ve druhém poločase nejprve Soumar poslal svůj tým do vedení – 2:1. O chvíli později přidal druhou branku Tomáš Hötzel a rozhodl tak o výhře svého týmu – 3:1. Stínem utkání je naprosto nepovedený výkon hlavního rozhodčího Radka Dragouna, který kazil na obě dvě strany, zbytečně rozdal celkem devět žlutých a dvě červené karty. S hlavním rozhodčím vyjádřily nespokojenost oba dva týmy.

I přes prohru přezimuje benátecká rezerva na 2. místě tabulky okresního přeboru a v prvním jarním kole, přesněji 22.3.2015 od 14:30 hodin bude zajíždět na půdu sedmých Kosořic, které doma porazila 3:0.

Trenér Benátek "B" Jaroslav BENEŠ:  „připravujeme...."