Abelovský – Batala (25. Jan Adámek), Maška, Pára, Kučera – Grus, Martin Adámek, Jakub Kraus, Tříska – Macháč, Malík

Jíra – Tott, Chupík, Hrdlička, Richtr – Jan Kraus, M. Langšádl, Pařízek, D. Langšádl (35. Kubík) – Mašek, Davídek

góly: 15. Macháč, 59. Martin Adámek - 28. Martin Langšádl, 54. Tott
karta: 70. Davídek, 70. Hrdlička
rozhodčí: Kožej – Kubín, Skřivánková
Martin Tott

Rezerva v posledním zápase sezóny remizovala !

Poslední zápas sehrála benátecká rezerva na kosořickém hřiště. Po závěrečném hvizdu sudího Kožeje bylo jasné, že se body budou za remízu 2:2 dělit. Stínem utkání byly dvě červené karty pro hostující hráče za vzájemnou strkanici, za kterou ale nebyl nikdo z domácích potrestán.

V úvodu utkání nevyužili své šance hostující Jan Kraus ani kosořický Malík, jenž si vylámal zuby na brankáři Jírovi. V 15. minutě už však hosté kapitulovali, když se po přihrávce Malíka trefil Jaroslav Machač 1:0. Kosořičtí nadále určovali tempo hry, zvýšit se ale nepodařilo Třískovi. Ve 28. minutě si míč k zahrávání přímého kopu postavil Martin Langšádl a střelou podél zdi vyrovnal – 1:1. Tento gól rezervu trochu nabudil, leč do konce první půle již žádná branka nepadla.

Zhruba po deseti minutách druhého poločasu vyskočil nejvýše na Maškův centr Martin Tott a hlavou trkl míč do branky – 1:2. O čtyři minuty později však bylo opět vyrovnáno. Nejprve se domácí dožadovali penalty, nebylo jim ale vyslyšeno. Poté si Jakub Kraus postavil míč k zahrávání rohového kopu, v pokutovém území našel Martina Pavlíčka, jenž smazal manko – 2:2. Dvacet minut před koncem došlo k vzájemné strkanici hostujícího Davídka s Malíkem, po které obdržel hostující hráč červenou kartu, ten domácí vyvázl bez potrestání! Navíc vzápětí viděl červenou kartu i benátecký Hrdlička zřejmě za zbytečné komentování Kožejova rozhodnutí a hosté tak byli nuceni dohrávat v devíti. V závěru měl dvě šance střídající Darmoš, které ale ke gólovému efektu nevedly.

Benátečtí se tak museli spokojit s bodem, který je odsunul na 5. místo tabulky okresního přeboru.

Trenér Benátek "B" Jan BURYÁN: „V posledním zápase stál proti nám těžký soupeř. Musím uznat, že naši kluci makali. Hrozně mě mrzí dva zbytečně vyloučení hráči. Lituji právě i tyhle kluky, kteří nebudou moci po letní přípravě nastoupit do úvodních zápasů. Je těžké se připravovat na sezónu s vědomím, že v úvodu nenastoupím. Utkání v Kosořicích jsme pochopitelně chtěli vyhrát."