Řezáč – Šukal M., Svoboda, Chupík, Feri – Korejza M. (46. Novotný), Korejza T. (80. Hejtmánek), Mezera, Mareš – Vízek, Buryán

Zachař M. – Rys, Honzák, Štecha (55. Zachař J., 89. Rychlý), Zachař V., Vaněk, Zámyslický, Pleticha, Sobotka, Fanta, Vaněk

góly: 35. Buryán
karta: Šukal M. – Pleticha
rozhodčí: Votoček

V domácím prostředí  po čtrnácti dnech rezerva opět vítězně !

Ve 23. kole okresního přeboru přivítala rezerva na benáteckém trávníku Sokol Řepov a opět se jednalo o další utkání, které bylo z pohledu pro obě  mužstva, co se týká záchranářských prací, důležité. Utkání rozhodla jediná branka kanonýra Petra Buryána, který se ve 35. minutě prosadil hlavou po perfektním centru Davida Mareše.

Velmi důležité utkání čekalo na benáteckou rezervu a soupeřem jím byl také sestupem ohrožený Řepov. Po celé utkání benátečtí byli jednoznačně lepší a vytvořili si spoustu brankových příležitostí, ale zakončení bylo hodně nervózní. Chyběla hlavně psychická pohoda a tak střely létaly hodně mimo soupeřovu branku. Až ve 31. minutě tečovaný míč směřující na rohový kop dostihl David Mareš a nádherně našel na zadní tyči dobře postaveného Petra Buryána a ten hlavou trknul úvodní branku – 1:0. Za tohoto stavu se šlo o poločase také do kabin.

Druhá půlka začala opět velkou nervozitou, vidina druhé a rozhodující branky byla značná, ale soupeř bránil v 10 hráčích na vápně. Benátečtí se pokoušeli překonat obranu kolmými centry, ale většinou  měli malý počet hráčů v soupeřově šestnáctce. Ke konci utkání musel Řepov přejít na tři obránce a tak benátečtí měli více prostoru a přišli i šance.  V 78 minutě se řítil do vápna Vízek, rozhodl se najít přihrávkou volného Buryána, ale levá noha není jeho silná stránka a míč skončil  v zámezí. V 81 minutě si to oba hráči zopakovali a tentokrát Vízek dobře našel Buryána, ale ten svou druhou branku řepovskému brankaři Zachařovi nedal. Utkání benátečtí přesto dovedli do vítězného konce a již druhé utkání po sobě  nedostali branku.

Příští kolo zajíždí do Dolního Bousova a  poslední dvě utkání hrají doma 14.6 2009 se Struhy a 20.6. 2009 ukončí sezónu s Horkami nad Jizerou.

Krátké články z Boleslavského deníku ke třem zápasům naleznete ZDE!

• FK Krnsko – SK lášter 1:1 (1:1)

Příští 24. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Klášter Bělá p.B., Řepov – Krnsko, K.Hlavno – Akuma, Struhy – Předměřice, Kněžmost – Horky n/J., Pěčice – Doubrava, NEDĚLE: DBSK "B" – SK Benátky "B".