Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

Záznam zápasu - 23.kolo 28.05.2011

SK Benátky "dorost"   SK Dolní Bousov
4:1
( 3:1 )

Jíra (85. Kubát) – Pulda (62. Kapoun), Svačina, Tott, Vaňousek – Fingerhut, Kraus Jakub, Gerboc, Zuna (28. D. Langšádl) – Kamlach (76. Olah), Davídek

Diváků: 20

 
góly: 20. a 81. Kraus Jakub, 5. Kamlach, 22. Gerboc
karta: D.Langšádl
karta:
rozhodčí: Tylchert
  Střely na branku:
Střely mimo:
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:
Hráč utkání:
Hráč utkání:

Průběh zápasu

Dorostenci si připsali další vítězství !

V desátém kole jarní části přivítali benátečtí dorostenci tým z Dolního Bousova, kterému měli co vracet po podzimní porážce 1:0. Zvláštní příchuť mělo utkání také pro  nyní už benáteckého Jakuba Krause, který ještě na podzim nastupova v barvách Dolního Bousova a byl to právě tehdy on, kdo se stal katem právě benáteckých dorostenců. Benátky také nastupovaly do utkání oslabené o dva hráče základní sestavy. Nemocného obránce Dana Selixe a nejlepšího svého střelce Vencu Kohouta, který byl nominován trenéry „A“ mužstva na odpolední utkání mužů.

Tyto absence však na hru domácích v první poločase neměli žádný vliv. Benátky velmi dobře kombinovaly a soupeře jednoznačně přehrávaly ve všech směrech. Domácí tlak vyústil v 5. minutě v první branku zápasu, kdy dělovku Davida Zuny dorážel do branky soupeře Jan Kamlach1:0. V 18. minutě se podařilo Bousovu vyrovnat, ale ne vlastním přičiněním, ale chybou brankáře Lukáše Jíry, který při odkopu uklouzl a trefil hráče hostí od kterého se míč odrazil do branky – 1:1. Tato branka však domácí nepoložila, spíše naopak. Již za pár minut zahrávaly Benátky přímý kop. Míč si postavil Jakub Kraus a nechytatelnou střelou přes zeď soupeře poslal Benátky do vedení – 2:1. O další dvě minuty to bylo již o dvě branky. Po rohovém kopu Davida Zuny se míč dostal k volnému Jakubovi Gerbocovi, který z bezprostřední blízkosti nezaváhal – 3:1. Benátky měly v prvním poločase i další brankové příležitosti, zejména Radim Davídek, ale bohužel ani jednu ze svých tří tutovek nedal. Hosté si během prvního poločasu nevypracovali žádnou příležitost. Negativem prvního poločasu bylo zranění domácího hráče Davida Zuny, který musel ve 28. minutě z utkání odstoupit.

V prvních dvaceti minutách druhé poloviny se obraz hry zásadně změnil. Hráči Dolního Bousova se do domácích zakousli s cílem dostat se zpět do utkání a začali předvádět i pěkné kombinace. Benátečtí překvapeni tímto faktem se najednou nedokázali prosadit a hráči Bousova je přehrávali. V těchto fázích zápasu měli hosté možnost zkorigovat výsledek, ale střela z 16-ti metrů skončila na břevnu domácí svatyně Lukáše Jíry. Od 65. minuty se však obraz hry vyrovnal a již žádné z mužstev na hřišti výrazně nedominovalo. V 70. minutě měly Benátky velkou příležitost, kdy Antonín Fingerhut neproměnil samostatný únik z pravé strany. Konečný účet utkání zpečetil svoji druhou brankou v utkání Jakub Kraus v 81. minutě a to opět z přímého kopu kdy velmi pěknou střelou obstřelil zeď soupeře – 4:1. Dorostenci Benátek si připsali do tabulky zaslouženě další tři body, oplatili tak Dolnímu Bousovu podzimní porážku a nadále si drží svoji jarní neporazitelnost.

Trenér domácích Pavel JÍCHA: „Velmi spokojený jsem byl s naší hrou v prvním poločase, kdy kluci hráli velice dobře a soupeři jen sporadicky půjčovali míč. Naopak prvních dvacet minut druhé poločasu jsme nepochopitelně přestali hrát, což se nám nemůže stávat. Jsem také rád, že se zbytek týmu dokázal vyrovnat s absencemi několika hráčů základní sestavy."