Majzlan – Mareš, Hejtmánek, Chupík, Feri – Dytrt, Benda, Korejza T., Korejza M. – Novák (70. Chlumák), Buryán (75. Šukal P.)

Skála – Kosina Jiří, Kalivoda, Dajč, Kynčl P. – Jakubec, Havel, Bíšek, Boček – Dankiv, Kosina Jan

karta: Dytrt, Korejza T. – Havel, Kosina Jiří
karta: 75. Kosina Jiří (DBSK "B")
rozhodčí: Hloucal

Rezerva v domácím prostředí opět nadělovala !

K dalšímu domácímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti "B" mužstvu Dolního Bousova, který před tímto zápasem nasbíral 8 bodů a v průběžné tabulce okresního přeboru byl dvě příčky pod námi. Soupeř stejně jako my si velice dobře uvědomoval závažnost tohoto zápasu a na pomoc si přizval i tři hráče svého "A" mužstva. Ale pojďme k dění na hrací ploše.

Hned v první pětiminutovce jsme si vypracovali tutovku, ale pro tuto chvíli se David Novák po rohu Davida Bendy ještě hlavou zastřeloval. Vše si vynahradil po chvíli, kdy po rohu Míly Korejzi z druhé strany již neomylně hlavičkoval a otevřel skóre utkání – 1:0. K dalším vyloženým šancím se během první půle dostal kapitán Buryán, ale ani jednu z nich bohužel nedokázal proměnit.

I v začátku druhé půle jsme byli mírně lepším mužstvem, ale stále se nám  nedařilo vstřelit uklidňující druhou branku. To se povedlo až Mílovi Korejzovi, který z naší pravé strany velmi pěkně prošel, udělal do středu kličku i stoperovi hostí a nekompromisní střelou z hranice šestnáctky zvýšil naše vedení – 2:0. Dalším zlomovým bodem utkání byla druhá žlutá karta a tudíž vyloučení levého obránce hostí v 75. min. Od této doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to naše. V posledních patnácti minutách utkání se podařilo Honzovi Dytrtovi zaznamenat hattrick po velmi pěkných brankách, které se museli přihlížejícím divákům líbit, jakož i oslavná salta zmiňovaného střelce. Konečný ukazatel skóre se tedy zastavil na stavu 5:0 pro benátecké.

• Akuma – K.Hlavno 2:0 (0:0)

Příští 12. kolo okresního přeboru ve 14:00 hod., SOBOTA: Struhy – SK Benátky "B", Kněžmost – Pěčice, K.Hlavno – Doubrava, Řepov – Bělá p.Bez., Klášter – Akuma, Horky n/Jiz., – Předměřice, NEDĚLE: DBSK "B" – Krnsko.