Diváků: 50 Majzlan - Spousta, Hájek, Červenka, Chupík - Pařízek (80´Adášek), Miškovský, Benda, Feri - Buryán, Mezera

góly: Volkman 2
karta: 49´ Benda (Ben.)
rozhodčí: Flanderka

Vyrovnaný zápas rezervy rozhodly dvě chyby.

Do Struh neodjížděla naše rezerva s žádnými přehnanými ambicemi, ale bod si mohla z tohoto utkání klidně odnést. Trenér Husa byl neúčastí několika hráčů nucen notně zamíchat se sestavou. Zejména obrana zaznamenala tři změny. Svůj debut za benáteckou rezervu si odbyl také brankář Majzlan, a nutno říct, že byl nejlepším hráčem Benátek. Díky němu hosté udrželi v prvním poločase čisté konto a domácí nepustili do nijak závratných gólových šancí. Dokonce mohly jít Benátky do vedení, ale na velice nerovném povrchu Buryán nedokázal proměnit žádnou ze svých šancí. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu a domácí, v roli favorita, začínali být drobně nervózní.

V druhém poločase mohly jít Benátky do vedení, ale Buryánovu největší šanci zlikvidoval bravurně domácí gólman. Poté se v hlavní roli představili benátecký Benda a rozhodčí utkání. A předvedli červené představení. Od začátku utkání nervózní sudí přehlédl faul na Bendu a ještě protestujícího hráče odměnil žlutou kartou a v zápětí druhou. Hostující tvůrce hry se tedy brzy po začátku druhé půle musel poroučet předčasně do kabin. Domácí ještě předešlou akci využili ke vstřelení vedoucí branky. Hosté zdecimovaní inkasovanou brankou a vyloučením inkasovali vzápětí druhý gól. Navrátilec do sestavy Benátek Miškovský, chybně rozehrál a poslal tak domácího útočníka do úniku. Domácí se nemýlili a i druhou nabídnutou šanci využili a zvýšili na 2:0. Naše rezerva poté již vsadila pouze na nakopávané balóny, ale již unavený útočníci nedokázali z nakopávané nic vyprodukovat. Jelikož ani domácí nedokázali vážněji ohrozit benáteckou svatyni skončil zápas výhrou favorita 2:0.