Majzlan - Spousta, Wágner, Červenka, Šukal - Chupík, Miškovský, Feri, Mezera - Pařízek, Buryán (85´Adášek) Diváků: 60

Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:

Rezerva přišla o vítězství až v nastaveném čase.

Do dalšího domácího utkání utkání nastoupila naše rezerva proti soupeři z Kláštera a situace velela jediné - konečně na jaře bodovat. První poločas byl celkem vyrovnaný i když více šancí měli domácí. Pokusy hostů, především střely ze střední vzdálenosti v pohodě likvidoval gólman Majzlan. Naši borci měli taky několik náznaků šancí, jmenovitě Mezera a Pařízek. Benátky měli v první půli mírně navrch což potvrdil i domácí kanonýr Buryán, který po vyhraném Mezerově hlavičkovém souboji mířil bohužel vedle – zatím! Domácí ostrostřelec se dočkal o pár okamžiků později. Po faulu na Miškovského zahrával přímý kop Šukal. Jeho zatočený centr z levé strany proletěl pokutovým územím hostí a propadl až k brankové čáře. Zde míč doběhl Chupík a vrátil ho stříleným centrem před branku. Kdo jiný než Buryán byl na správném místě a s trochou štěstí dotlačil míč do sítě – 1:0. Běžela 41. minuta. Domácím se šlo do šaten tedy o něco lépe.

Druhý poločas začal v podobném duchu, ve kterém skončil ten první. Benátky se snažili přidat gólovou pojistku a Klášter nepouštěli k vážnějším akcím. První pokus o zvýšení skóre přivezl po krásné přihrávce Pařízka Chupík. Ale jeho přihrávku na zadní tyč už Buryán tentokrát nedokázal přetavit v gól. Nutno zmínit, že se tak stalo zejména z důvodu, že byl Buryán nevybíravým způsobem atakován a doslova vržen na tyč branky hostí. Další šanci měl na kopačkách domácí Feri, ale nevybral si za adresáta zpětné přihrávky nikoho z volných spoluhráčů a zvolil střelu z úhlu. Střelu zlikvidoval klášterský brankář. Další vážnější ohrožení klášterské svatyně vyprodukoval domácí rychlík Šukal. Nezvykle se zjevil na pravém křídle, ale jeho pokus skončil na boční síti. Poté přišli krušnější chvíle pro benátecké. Domácí jakoby vyklidili pole a přenechali otěže zápasu Klášteru a snažili se spíše kouskovat hru. Hosté získali několikrát výhodu přímého kopu v blízkosti domácího vápna, ale gól žádná jejich šance nepřinesla. Když už se naše rezerva skoro mohla radovat z první jarní výhry, přišel šok. Při toužebném očekávání závěrečného hvizdu přišlo autové vhazování do domácího vápna. Po zmatcích kdy na míč nedosáhl ani gólman Majzlan ani nikdo ze zadáků se hosté dočkali. Benátecký stoper Wágner místo odkopu pokryl balon tělem, a hosté hnaní touhou po vyrovnání, dotlačili balón do sítě bezmála i s ním – 1:1. V 92. minutě tak Benátky přišly o první jarní výhru a museli se spokojit bohužel jen s jedním bodem.