Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

Záznam zápasu - 20.kolo 08.05.2011

FK Brandýs-Boleslav "B"   SK Benátky "dorost"
1:3
( 0:0 )

Diváků: 20

Jíra – Pulda (78. Olah), Svačina, Tott, Selix – Fingerhut, Kraus, Gerboc, Zuna – Kamlach (50. Davídek), Kohout

 
góly: 51. a 76. Kohout, 55. Fingerhut
karta: Selix, Zuna
karta:
rozhodčí: Vinter
  Střely na branku:
Střely mimo:
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:
Hráč utkání:
Hráč utkání:

Průběh zápasu

Benátečtí dorostenci venku plně bodovali !

V sedmém kole jarní části zajížděli benátečtí dorostenci do Záryb, kde své domácí zápasy odehrává „B“ mužstvo dorostu Brandýsa/Staré Boleslavi. Soupeř jehož divizní dorostenecká „A“ mužstva hrála v sobotu, však postavil proti Benátkám určitě silnější mužstvo než v podzimní části, kdy Benátky jasně doma zvítězili 6:0.

Od počátku utkání se tedy hrál vyrovnaný zápas. Byli to však benátečtí, kteří se v prvních patnácti minutách hry dostali do několika vyložených brankových příležitostí. Bohužel však své samostatné úniky nezakončily brankou Kamlach a ani chvíli po něm Fingerhut. Ve 28. minutě zahrozili domácí, kdy po standardní situaci zakončili z velmi dobré pozice nad Jírovu svatyni. Ke konci prvního poločasu měli opět blíže Benátky ke vstřelení branky, ale střelu Jana Kamlacha kryl kvalitní domácí brankář.

Ve druhém poločase se Benátky dostaly brzy po sobě do dvoubrankového vedení. Nejprve svoji střelu dorazil do sítě soupeře Václav Kohout – 0:1. O čtyři minuty později to samé provedl z pravé strany Antonín Fingerhut – 0:2. Brandýs však zdaleka nesložil své zbraně a neustále se tlačil do předu dlouhými míči. Po jednom z těchto dlouhých míčů přišla chyba jinak velmi dobře hrající benátecké obrany a útočník soupeře v samostatném úniku bezchybně zakončil střelou k tyči – 1:2. V tu chvíli běžela 65. minuta a do konce utkání zbývalo ještě mnoho času. Benáteckým se však v 76. minutě podařilo opět odskočit na dvoubrankové vedení, kdy roh Jakuba Krause poslal do sítě domácích hlavou Václav Kohout – 1:3. V 84. minutě měl za domácí ještě jednu větší šanci benátecký odchovanec Štěpán Krýda, ale jeho střelu vytěsnil na roh dobře chytající brankář Jíra. Do konce utkání se pak  již závažného nestalo, tudíž si benátečtí dorostenci po zásluze odvezli ze Záryb všechny tři body.

Trenér domácích Pavel JÍCHA: „Velice mě zklamala kvalita hrací plochy v Zárybech jakožto přístup domácího správce, který se značně opozdil a tudíž jsme byli vpuštěni do šaten až 30 minut před začátkem utkání. O to víc si cením vítězství, jakožto faktu, že jsme dnes porazili kvalitního soupeře. Brandýs totiž v domácím utkáním proti nám postavil určitě daleko kvalitnější mužstvo než v podzimní části."