Jíra – Hrdlička, Svačina, Jäger, D. Langšádl (46. Chupík) – M. Langšádl, Mižič, Kraus – Zuna (53. Čadil), Krýda, Fingerhut

góly: 7. Toman – 12. vlastní Hodovanec , 63. Fingerhut
karta: 41. Hodovanec, 57. Barva, 69. Dlask, 76. Kulczycki – 6. Hrdlička, 26. Zuna, 85. Chupík, 90. M. Landšádl
Ofsajdy:
Fauly:
Jan Kraus

Rezerva přivezla tři body ze hřiště soupeře !

Další úspěšné vystoupení má za sebou benátecká rezerva, která zavítala do Bělé pod Bezdězem. I když byla po celý zápas lepším týmem, odnesla si z něho pouze  nejtěsnějš  vítězství. Z A-mužstva posílil rezervu Jan Mižič, který byl na trávníku hodně vidět. Přesto již v 7. minutě béčko prohrávalo, když se z trestného kopu trefil Martin Toman. Vyrovnání přišlo záhy, když si míč do vlastní branky nešťastně srazil Hodovanec. Benátecké mohl poslat do vedení z nařízené penalty Martin Langšádl, který ale ostrou ranou minul branku ostříleného brankáře Krejčíka. Ve druhém poločase i nadále Benátky vládly. Zaslouženého vedení se dočkaly po brance Fingerhuta. Tento stav vydržel až do samého konce zápasu.

V dalším kole narazí v neděli benátecké béčko na rezervu Mnichova Hradiště, která v minulém kole porazila na domácím trávníku celek Židněvse.

Trenér Benátek Pavel JÍCHA: „Za výkon v dnešním utkání musím kluky pochválit. I když jsme hned v úvodu zápasu dostali branku z přímého kopu, tak jsme se nepoložili a po celý zápas jsme byli lepším týmem. Soupeř si po vstřelené brance de facto až do konce zápasu nic nevypracoval. Naopak naše mužstvo mělo ještě určitě pět vyložených šancí, navíc jsme ještě neproměnili pokutový kop v závěru prvního poločasu. Jako jedinou kaňku utkání vidím právě proměňování šancí, protože jsme při našem vedení o dvě branky chtěli zapojit všechny hráče z lavičky."

Článek z webu soupeře ZDE!

FOTO ze zápasu naleznete ZDE!

VÝSLEDKY 2. kola Okresního přeboru :

• Bělá p/Bez. – SK Benátky "B" 1:2 (1:1)
  • Kosořice – Předměřice 6:1 (3:0)
  • Chotětov – K.Hlavno 3:0 (1:0)
  • Kněžmost – Čejetice 3:2 (2:2)
  • MSK "B" – Židněves 4:0 (3:0)
  • Bezno – Rejšice "B" 1:1 (1:0)
  • Čistá – Akuma 0:0 (0:0)

Příští 3. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Židněves – Bezno, K.Hlavno – Kněžmost, Akuma – Chotětov, Čejetice – Bělá p/Bez., NEDĚLE: Benátky "B" – MSK "B", Předměřice – Čistá, Rejšice "B" – Kosořice.