Skalák - Spousta, Červenka, Wágner, Chupík - Feri, Benda, Mezera, Miškovský (46. Šukal Martin) - Buryán, Pařízek (75. Šukal Petr)

góly: Pařízek 2, Buryán - Novotný 2, Šolc
karta: 2:2
rozhodčí: Wolf

Rezerva zaskočila lídra.

V dalším domácím utkání přivítala benátecká rezerva vedoucí celek soutěžea to Dlouhou Lhotu. Před zápasem by byl asi výsledný bod za remízu zlatý, ale vzhledem k průběhu utkání byli nakonec zklamanější domácí. Benátky šli do vedení po střele Buryána ve 21. minutě. Petr se trefil levačkou z hranice šestnáctky prakticky z místa, ale přesně - 1:0 Po nutné pauze na občerstvení jakoby se domácí příliš nesoustředili a po chybě Miškovského dostali hosté šanci zahrávat přímý kop. Nádhernou střelou přes zeď, která zapadla do horního rohu Skalákovy branky hosté vyrovnali - 1:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, když se hned v úvodu dokázali gólově prosadit. S trochou štěstí se dokázal mezi Chupíkem a Wágnerem probít hostující útočník - 1:2. Benátky ale cítili, že v tomto utkání mají na víc. Pár minut po gólu Lhoty dokázal odpovědět Martin Pařízek, který měl již stoprocentní šanci v první půli - 2:2. Už už se Martin chystal vystřídat, když ho ještě Benda uvolnil povedenou přihrávkou v pokutovém území hostí. Zpracování na prsa, přesné zakončení a Benátky podruhé v zápase vedly - 3:2. Oba góly dělilo několik málo minut a hrdina Pařízek mohl tak s klidem v 75. minutě střídat. Domácí byli překvapivě lepším celkem a vedoucí tým soutěže se nemohl prosadit a vyrovnat. Benátky tak držely překvapivý stav až do 90. minuty. Tato minuta se již po několikáté stala benáteckým osudnou. Po skvělém zákroku Skaláka, který opět potvrdil že na Lhotu umí a několikrát vychytal hostující útočníky bravurními zákroky, zahrávali hosté rohový kop. Bohužel hosté dokázali skórovat a tak vybojovali v posledním možném okamžiku bod za remízu - 3:3.

• Klášter – Struhy 2:5 (2:2)

Příští 24. kolo, SOBOTA: Horky n/Jiz. - SK Benátky "B", Struhy - Strašnov, Pěčice - Řepov, Akuma - Krnsko, Dl.Lhota - Předměřice, Doubrava - Klášter, NEDĚLE: DBSK "B" - Kněžmost.