Řezáč - Mareš, Hrouda, Šulc, Hejtmánek - Pospíšil, Bohdan (61´ Kučera), Karásek, Novotný (89´ Knespl) - Zikmunda (46´ Došlý), Havránek Diváků: 140

Rohové kopy: 5:5
Ofsajdy: 2:0
Fauly: 25:16

Špatný výkon nás dovedl k remíze.

Náš slabý výkon hned od začátku zápasu nabídl soupeři možnost mít balón na kopačkách častěji. Z toho hosté vytěžili již v 8. minutě gólovou šanci, ale janovický útočník zakončil nepřesně. V 18. minutě jsme však i přes  né optimální výkon vsítili branku když Karásek ve vápně vyhrál hlavičkový souboj na volného Havránka a ten již placírkou uklidil k tyči  - 1:0. Hosty toto příliš nezlomilo a dále pokračovali ve své hře. Benáteckým se příliš nevedla kombinace a tak vše nahrazovali bojovností z čehož jsme automaticky hostům nabízely volné přímé kopy. Exekutor janovických přímých kopů byl exligový Kore, který kopal vše s velkým přehledem a již několikrát nás v těchto situacích podržel gólman Řezáč. Hosté dokázali srovnat ve 41. minutě po špatném výkopu našeho gólmana kdy janovický záložník poslal prvním dotykem kolmici na svého útočníka a ten podél Řezáče zakončil přesně k tyči - 1:1.

Hosty vyrovnávací gól těsně před poločasem povzbudil a už 57. minutě otočily skóre. Bohdan na vápně špatně rozehrál  a následný centr na zadní tyč uklidili hosté do sítě - 1:2. I když jsme se dožadovali postavení mimo hru pomezní rozhodčí byl jiného názoru. S vidinou špatného konce zápasu jsme zvýšili úsílí a chtěli alespoň vyrovnat. Toto se podařilo v 70. minutě kdy se po závaru před brankou prosadil bijec Došlý - 2:2. Zbývající minuty zápasu chtěl každý ze soupeřů strhnout výhru na svoji stranu ale nikomu se toto však nepodařilo. Nutno přiznat, že v dnešním utkání benátečtí více než na remízu pomýšlet nemohli.