( 1:4 )

Gerec (46. ?) – Babák (67. J. Štěpán), Honzák, Drahota, Čáslava, Bednář, Štecha, Vaněk, Scheufler, Krichebauer, P. Štěpán

Diváků: 50

Jíra – J. Rosenkranz (62. Svačina), Chupík, Hejtmánek, Richtr – J. Novotný, Buryán, Langšádl, Jan Kraus (46. Hrdlička) – Krýda, Mašek (81. F. Rosenkranz)

góly: 35., 71. (pen.) a 75. P. Štěpán – 4., 39.a 74. Mašek, 28, Buryán, 31. J. Rosenkranz, 62. Krýda –
karta: 27. Štecha, 63. Scheufler – 47. Richtr, 54. Mašek
rozhodčí: Pažout J. – Chlastáková, Skřivánková
Petr Štěpán
Martin Langšádl

Rezerva si z Řepova přivezla plný bodový zisk !

Benátecká rezerva zajížděla na trávník posledního týmu okresního přeboru. Řepovští se ale v poslední době herně i výsledkově zvedají, jelikož se ještě nechtějí smířit se sestupem.  Posílené benátecké béčko však bylo nad řepovské síly. Základ výhry byl položen již v prvním poločase, kdy si hosté vypracovali bytelný tříbrankový náskok, který se jim podařilo udržet až do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího Jana Pažouta. V tabulce se tak Benátečtí posunuli na 4. místo.

Lepší vstup do utkání si snad hosté ani nemohli přát. Již ve 3. minutě rozvlnil síť za zády domácího brankáře David Mašek0:1. Po půlhodině zápasu přišly dvě slepené branky, které určily ráz, kam se bude střetnutí ubírat. Nejprve se trefil z přímého kopu zkušený Jan Buryán, který vyztužil defensivu rezervy, jelikož pro čtyři žluté karty nemohl nastoupit za A mužstvo – 0:2. Vzápětí přidal třetí branku Jan Rosenkranz – 0:3. Brzy však vrátil Řepov do hry Petr Štěpán, ke kterému se odrazil bolón po přímém kopu svých spoluhráčů – 1:3. Přesto se do kabin odcházelo s tříbrankovým náskokem po druhé brance Davida Maška1:4.

Ve druhém poločase ještě skóroval Štěpán Krýda1:5. Poté benátečtí faulovali v pokutovém území a z nařízené penalty poslal Jíru na druhou stranu Petr Štěpán2:5. Ovšem o minutu později se dostal míč k Davidovi Maškovi, který docílil hattrick – 2:6. Stejně jako hostující útočník si tři branky v utkání připsal Petr Štěpán, který po chybě obránce Hejtmánka prostřelil Jíru – 3:6. Jeho gól však už jen kosmeticky vytvořil konečnou podobu výsledku.

Tři body jsou z toho zápasu velmi cenné, neboť sestupové pásmo nebylo vzdáleno na míle. Nyní už je rezerva relativně v klidu. V dalším zápase přivítá na svém trávníku Židněves.

Trenér Benátek "B" Jan BURYÁN: „Navázali jsme na druhý poločas z domácího zápasu proti Krnsku. Velmi dobře jsme do utkání vstoupili. Ve 31. minutě jsme vedli 3:0, od té doby jsme průběh hlídali. Na branky domácího týmu jsme bleskově dokázali odpovídat. Předvedli jsme přesně to, co jsme si řekli o poločasové přestávce minulý týden. Hráčům bych snad ani nic nevytkl. S jejich výkony jsem byl spokojen, sám jsem zápas viděl trošku jinak, protože jsem se ho přímo účastnil. Kdybychom takto hráli i nadále, hráče by fotbal ještě více bavil. Rozhodně je lepší vyhrát 6:3, než zvítězit 1:0 a klepat se o výsledek až do konce."

• Krnsko – Akuma 0:0 (0:0)

Příští 19. kolo Okresního přeboru v 16:30 hod., SOBOTA: Čejetice – Krnsko, Akuma – Řepov, Březno – Kněžmost, Kosmonosy – Kosořice, K.Hlavno – Dl.Lhota "B", NEDĚLE: SK Benátky – Židněves,  Předměřice – Kr.Vrutice.