( 0:5 )

StýskalPrýl, M. Kolovratník (56. Koníček), Möbius, Šispela (79. Kameš), T. Hötzel, J. Kolovratník, T. Hötzel, Novák, Honzátko (78. Mižigár), Gruncl

Diváků: 70

Jíra – Chupík (59. Kohl), Svačina, Jäger, D. Langšádl – M. Langšádl, Mižič, Kraus – Čadil, Krýda, Fingerhut (35. Hejtmánek)

góly: 15. a 32. Krýda, 25. a 70. Čadil, 23. Jäger, 45. Svačina, 48. Mižič, 62. D. Langšádl
karta: 30. Prýl. 53. Möbius, 53. T. Hötzel – 58. D. Langšádl
karta: 78. Stýskal
rozhodčí: Kožej – Kuba, Kubín
Jan Mižič

Rezerva nadělila Beznu osm gólů !

V dalším kole zavítala benátecká rezerva do Bezna s cílem naplno bodovat i ve čtvrtém utkání po sobě. Od první minuty byli Benátečtí lepším týmem a ze svého tlaku v úvodu vytěžili dvě šance, které ještě neproměnili. Svůj brankostroj poté rozjeli v 15. minutě, kdy se neomylně trefil Štěpán Krýda0:1. Poté se velmi dobře individuálně prezentoval Jan Mižič a ze skrumáže před brankou zvyšoval ve 23. minutě Jindřich Jäger0:2. Další branka Benátek přišla hned za dvě minuty, kdy ze spolupráce Mižiče s Krausem těžil brankou Ondřej Čadil0:3. Ve 32. minutě se skóre opět měnilo, hlavou se o to zapříčinil po rohu Mižiče Štěpán Krýda – 0:4. Brankový účet první půle uzavřel Michal Svačina, kterého po rohu při odkopu trefil soupeř a míč odrazem skončil v síti – 0:5. Kaňkou prvního poločasu bylo zranění Fingerhuta, který musel deset minut před poločasovou přestávkou opustit hřiště.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a Benátečtí soupeře jednoznačně přehrávali. Jejich aktivní hra přinesla i další branky, a to nejprve ve 48. minutě, kdy skóroval Jan Mižič po přihrávce Krýdy – 0:6. Následně v 62. minutě přidal další branku David Langšádl – 0:7. Zápasový účet pak uzavřel Ondřej Čadil pěknou střelou ze střední vzdálenosti – 0:8. V posledních dvaceti minutách branka už nepadla a Benátky si tak připsaly další tři body.

V dalším kole čeká rezervu na domácím trávníku v neděli mužstvo Kosořic, které v minulém kole porazilo doma Židněves 4:1.

Trenér Benátek Pavel JÍCHA: „Naprosto po zásluze jsme zvítězili. Jsem rád, že začínáme střílet více branek. Dokázali jsme to i během týdne při přípravném utkání v Krnsku, když jsme soupeři vstřelili taktéž osm branek. Mrzí mě zranění, která nás ve větší míře provázejí. Byl bych nerad, kdyby měli kluci z této jednoznačné výhry hlavy v oblacích. Musíme jít s poctivostí zápas od zápasu za cílem, který jsme si stanovili."

• Čistá – Rejšice "B" 3:1 (1:0)

Příští 5. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: Židněves – Čistá, Akuma – Kněžmost, Čejetice – Bezno, NEDĚLE: Benátky "B" – Kosořice, Předměřice – K.Hlavno, Rejšice "B" – Chotětov, Bělá p/Bez. – MSK "B".