Kubát – Tott, Baborák, M. Langšádl, Kraus, Chupík, Čadil (75. Davídek), Šimek, Jäger, D. Langšádl, Richtr (46. Hrdlička)

Verner – Dlask, Pavlíček, Vild, Hodovanec, Slobodzian, Kulczycki, Barva, Fischer (75. Macek), Charvát (27. Rokos), Voleman

góly: 15. a 53. Čadil, 17. Šimek, 38. M. Langšádl z pen., 80. Kraus
Ofsajdy:
Fauly:
Jan Kraus

Rezerva vyprovodila Bělou pěti brankami !

Další povedené klání má za sebou benátecká rezerva. Béčko, ač nebylo posíleno o hráče divizního A-mužstva, si dokázalo poradit s Bělou pod Bezdězem rozdílem třídy a zvítězilo 5:0. Střeleckou formu má na podzim zejména Ondřej Čadil, který se i proti Bělé pod Bezdězem zapsal do kolonky střelců, a to dokonce dvakrát. Po prvním poločase vedli domácí o tři branky  a ani v tom druhém nějaké komplikace nepřipustili. Druhý Čadilův gól na začátku druhé půle víceméně rozhodl zápas. Deset minut před koncem potvrdil výhru Kraus.

V posledním podzimním domácím zápase hostí benátecká rezerva béčko Mnichova Hradiště. Tři body by měly být opět povinností, avšak těžko říct, nakolik budou hosté posíleni hráči z týmu hrajícího I.A třídu.

Trenér Benátek "B" Jaroslav BENEŠ:  „Je dost složité zhodnotit takový zápas, jako jsme odehráli dnes. Výsledek je jednoznačný, měli jsme pasáže hry, kdy jsme předváděli to nejlepší, co umíme. Diváky jsme určitě chvílemi bavili. I soupeř se snažil hrát fotbal, nepřijel jen bránit a bořit. Na druhou stranu měl zápas mnoho hluchých míst, kdy se pouze bojovalo ve středu pole, spousta věcí se nám nedařila dle mých představ."

FOTO ze zápasu naleznete ZDE!

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

VÝSLEDKY 11. kola okresního přeboru :

• SK Benátky "B" – Bělá p/Bez. 5:0 (3:0)
  • MSK "B" – Dl.Lhota "B" 7:1 (3:0)
  • Čejetice – Židněves 7:1 (4:0)
  • Kosořice – Předměřice 1:2 (1:0)
  • Akuma – Kosmonosy 0:1 (0:0)
  • K.Hlavno – Bezno 1:2 (1:1)
  • Krnsko – Kr.Vrutice 1:1 (1:1)

Příští 12. kolo  ve 14:00 hod., SOBOTA: Kosmonosy – K.Hlavno, Bělá p/B. – Bezno, Židněves – Akuma, NEDĚLE: Benátky "B" – MSK "B", Kr.Vrutice – Kosořice, Předměřice – Čejetice, Dl.Lhota "B" – Krnsko.