( 5:1 )

Vlk – Tott, Hejtmánek (67. Svačina), Baborák, M. Langšádl, Kraus (56. Hrdlička), Chupík, Čadil, Mašek (85. Kubát), D. Langšádl, Richtr

Diváků: 70

Z. Manžel – Martínek, Lukeš, Malý, Doležal, Manda, Fabian, Jakub Bůžek (73. P. Manžel), Musil, Bohata, Jiří Havelka (46. Jan Havelka)

góly: 6., 55. a 78. Čadil, 25. a 33. Richtr, 26. Mašek, 32. Baborák, 85. D. Langšádl
karta: 27. Richtr
rozhodčí: Hloucal – Stejskal, Nejedlo
Ondřej Čadil

Rezerva si připsala doma další vysoké vítězství !

Benátecká rezerva si připsala další výraznou výhru, která se ale tentokrát nerodila vůbec lehce. V derby s Kropáčovou Vruticí totiž domácí brzy prohrávali díky brance vrutického Mandy. O dvě minuty déle však vyrovnával Čadil a od té doby panovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Do branky posledního týmu okresního přeboru se sypal jeden gól za druhým, až se skóre zastavilo na pro hosty hrozivých 1:8. Hattrickem se na této výhře podílel Ondřej Čadil, dvě branky vstřelil Tomáš Richtr a po jedné se trefili David Mašek, Jan Baborák a David Langšádl.

V dalším kole zajíždí benátecké béčko na trávník rezervy Dlouhé Lhoty. Rezervní tým tak bude čekat daleko zdatnější soupeř, který jistě více prověří kvality Benešova týmu.

Trenér Benátek "B" Jaroslav BENEŠ:  „Absolvovali jsme druhé derby v řadě, utkání, kdy jakákoliv bodová ztráta by byla zklamáním. Jsem rád, že jsme potvrdili venkovní tři body a ukázali, jak silní jsme. Přesto, že jsme ihned na začátku inkasovali, zvládli jsme utkání otočit a zhruba do 30.minuty jsme předvedli vynikající výkon, se kterým jsem byl maximálně spokojený. Pak u nás došlo k lehkému uspokojení a jen díky tomu byl poločasový stav pouze 5:1. Ve druhé půli již nebyl k vidění tak kvalitní výkon, hosté zvýšili nasazení a vyrovnali hru. Přesto jsme přidali ještě tři branky. Snad se diváci bavili. K výhrám přistupujeme pokorně, navíc nás čeká nesmírně těžké utkání na půdě čtvrté Dlouhé Lhoty a chceme si přivézt všechny body."

FOTO ze zápasu naleznete ZDE!

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

• Dl.Lhota "B" – Bělá p/B. 1:1 (:)

Příští 10. kolo  ve 14:30 hod., SOBOTA: Kosmonosy – Čejetice, Bělá p/B. – K.Hlavno, Bezno – Akuma, Kosmonosy – Čejetice, Židněves – Kosořice, NEDĚLE: Dl.Lhota "B" – Benátky "B", Kr.Vrutice – MSK "B", Předměřice – Krnsko.