Straka – Hejtmánek, Svoboda, Chupík, Feri – Korejza T., Novotný (30. Mareš), Mezera, Fyrický – Buryán, Novák

góly: 45+1. Mareš
karta: Uhřík – Korejza T.
rozhodčí: Chrastina

Rezerva přivezla vítězství z Pěčic !

Již šesté kolo okresního přeboru bylo na programu o víkendu, ve kterém benátečtí hráči zajížděli k mladému celku Pěčič. Ve vyrovnaném zápase vyhrála šťastnější benátecká rezerva brankou z nastavení prvního poločasu, když po rohu Mezery se několikrát balón odrazil od hráčů Pěčic, kteří ho nedokázali odkopnout a vše vyřešil až David Mareš, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:1. V  brance se pak také několika výbornými zákroky prezentoval Lukáš Straka, který tak vychytal první čisté konto v podzimní části. Utkání mělo také hořkou příchuť pro Josefa Novotného, kterého nahradil právě David Mareš. Ve 30. minutě Josef Novotný v souboji o balón naštastně upadl na rameno a ze hřiště musel být odnesen na nosítkách. Po příjezdu záchrané služby a následném vyšetření v nemocnici, tak podzimní sezóna pro Novotného skončila, neboť diagnóza odhalila zlomeninu klíční kosti.

Krátké články z Boleslavského deníku ke všem zápasům naleznete ZDE!

• K.Hlavno – Klášter 2:2 (1:2)

Příští 7. kolo okresního přeboru v 16:00 hod., SOBOTA: Březno – Doubrava, Skalsko – Řepov, Sokol Struhy – Čejetice, Klášter – Akuma, NEDĚLE: SK Benátky "B" – Kněžmost, Předměřice – Pěčice, Kr.Vrutice – K.Hlavno.