Kraus – D. Langšádl (72. Tott), Jiránek, Baborák, Krýda, Chupík, Čadil, Davídek, M. Langšádl, Hrdlička (77. Truksa), Svačina

Mich. Hošťálek – Kopal, Brodský, Mir. Hošťálek, Michalec, Procházka (46. Podzimek), Šimáček, Keszeg, Došlý (69. Mašek), Siřínek (77. Scheufler), Fanta (87. Splídek, 90+2. Jarolím)

karta: 43. Krýda – 90+1. Michalec
rozhodčí: Stejskal – Halbich, Novák
delegát: Tiller Milan

Rezerva doma s lídrem tabulky těsně prohrála !

V dalším kole okresního přeboru hostila benátecká rezerva na domácí půdě suverénního lídra z Kosmonos, kterému nakonec před opět pěknou diváckou návštěvou podlehla 0:1, když o jedinou branku se postaral hlavou hostující Martin Michalec v 58. minutě zápasu.

Napravit toto zaváhání se hráči rezervy pokusí už tento čtvrtek 30.4., kdy zajíždí k odloženému utkání 16. kola na hřiště Akumy, výkop je stanoven na 17 hodin. Podzimní utkání s týmem Akumy na podzim v Benátkách skončilo 3:1 pro domácí Benátky.

Trenér Benátek "B" Josef HEJTMÁNEK  „Hráli jsme s lepším soupeřem než v minulých zápasech. Hosté nás ale příliš nepřekvapili. V prvním poločase jsme totiž byli stoprocentně lepším týmem. Na začátku utkání jsme měli velkou šanci Hrdličkou, kterou jsme neproměnili. Když nedáte gól, nemůžete vyhrát. Hosté si nějakou vyloženou šanci nepřipravili. Poté měl ještě dobrou příležitost Davídek. Ve druhém poločase se trochu hra vyrovnala. Kosmonosy proměnily jednu z mála šancí, které si vytvořily. Náš tým následně zahodil několik dalších šancí. Ke konci chodil i gólman Honza Kraus na útočné rohy. Škoda, že jsme prohráli. Řekl bych, že po většinu zápasu jsme byli lepším týmem."

• Kosořice – Akuma 2:1 (2:1)

Příští 20. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Židněves – Benátky "B" (15), Bělá p/Bez. – Kr.Vrutice, Kosmonosy – MSK "B", Bezno – Krnsko, Akuma – Čejetice, K.Hlavno – Kosořice, NEDĚLE: Předměřice – Dl.Lhota "B".