Straka - Richtr, Malý, Zuna, Langšádl - Šesták V. (78´Baborák L.), Šesták O., Baborák J., Davídek, Šukal (55´Kinzl) - Kraus Diváků: 20

góly:
rozhodčí: Bišický

Dorost doma zaváhal.

Začátek utkání hráči hráli to co jsme si řekli v kabině, až  na to, že jsme nedokázali střelit úvodní branku, což určilo průběh  utkání. Bohužel jsme se nevyrovnali ani agresivitě soupeře a jeho taktice nakopávaných balónů.  Na druhý poločas jsme nabádali hráče k větší aktivitě, ale kazili jme spoustu přihrávek. Soupeř měl dvě dobré příležitosti, díky zmatku v naší hře a tak v 78. minutě přišel trest a první branka soupeře, polostřela na bránu které však našla svůj cíl - 0:1. Vše se vrhlo do útoku, ale naše zakončování nejvyloženějších šancí bylo trapné. V 84. minutě měl vyrovnání na hlavě Zuna, ale z metru netrefil ani bránu. V 86.minutě, to je umění nedat na dvakrát do prázdné branky balón a přitom dvakrát trefit tyč. V nastaveném čase jsme dostali druhou branku - 0:2 a tak zápas poté i skončil. Bohužel jsme tak po pouhém týdnu opustili 1.místo v tabulce, kde nás přeskočil náš rival z Čejetic.