( 3:0 )

Kubát – D. Langšádl, Hejtmánek (56. Davídek, 71. Hrdlička), J. Rosenkranz, M. Langšádl, J. Kraus, Chupík (69. Tott), Čadil (69. Baborák), Mašek, Jäger, Richtr (56. Svačina)

Diváků: 50

Beneš – L. Hendrych, Tůma, Piršč, Z. Kraus, Měkota, Szebesta (46. Chmura), Mezera, Jurošek (71. Rusnak), M. Hendrych, Hanč (46. Sobotka)

góly: 27. J. Rosenkranz, 29. Čadil, 45, Jäger, 55. Kraus, 60. M. Langšádl z pen., 84. a 89. Hrdlička – 64. Jurošek
rozhodčí: Noháč – Švarc, Šebela
Jan Rosenkranz

Rezerva naložila na cestu Židněvsi sedm branek  !

Další povedené vystoupení má za sebou benátecká rezerva. Před vlastními fanoušky totiž porazila druhou Židněves vysoko 7:1. Domácí ale na první branku čekali poměrně dlouho. Až téměř po půl hodině hry se totiž prosadil krásnou střelou Jan Rosenkranz, brzy po něm vstřelil druhý gól Čadil a když těsně před poločasovou přestávkou navýšil skóre Jäger, bylo téměř jasné, kdo že se v tomto utkání bude radovat.

V pohodě hrající benátecký tým přidal ve druhé půli ještě čtyři další branky a svého soka tak lidově řečeno roznesl na kopytech. Radost z výhry kazí akorát zranění Radima Davídka, jenž si přivodil zlomeninu kotníku a několik měsíců tak bude nuceně odpočívat.

V dalším kole čeká na benáteckou rezervu derby v nedalekých Předměřicích nad Jizerou, které se na béčko vždy vytáhnou a podají výkon na hranici svých možností.

Trenér Benátek "B" Jaroslav BENEŠ:  „Zápas se nám povedl, dobře jsme vstoupili do utkání a hráli přesně to, co od hráčů vyžadujeme. Sice jsme v obou poločasech měli slabší chvilky, kdy se nám nedařilo, ale nakonec jsme se vždy zvedli a ukázali naši sílu. Radost nám kalí zranění Radima Davídka, snad se co nejdřív vyléčí."

• Krnsko – Bezno 0:0 (0:0)

Příští 8. kolo  v 16:00 hod., SOBOTA: Kosmonosy – Krnsko, Bělá p/B. – Akuma, Bezno – Kosořice, K.Hlavno – Čejetice, Židněves – MSK "B", NEDĚLE: Předměřice – Benátky "B", Kr.Vrutice – Dl.Lhota "B".