Vlk – D. Langšádl, Hofman (46. Tott), Baborák, M. Langšádl, Kraus, Chupík, Čadil, Krýda, Hrdlička (85. Kubát), Svačina

Charvát – Vrabec, O. Zdobinský, L. Zdobinský, Pastorek, Javůrek, Sháněl (46. Horák), Gabriel, Zelba, Brodský, Dubický

góly: 39. Hrdlička, 88. Kubát, 90. Kraus
rozhodčí: J.Pažout – Kern, Vaňousek
delegát: Tiller
Jiří Kubát

Rezerva s béčkem Dlouhé Lhoty doma nezaváhala !

Benátecká rezerva napravila zaváhání na půdě poslední Kropáčovy Vrutice a porazila nepříjemnou rezervu Dlouhé Lhoty 3:0. Hosté byli posíleni o několik hráčů z A-mužstva. Chytal brankář Charvát, v poli si zahrál Horák. V první půli se stal jediným úspěšným střelcem Martin Hrdlička1:0, který se tak zároveň posunul na první místo mezi střelci benáteckého béčka. Potvrzení přišlo až v závěru. Pět minut před koncem vyslal trenér Hejtmánek do pole náhradního brankáře Jiřího Kubáta, který po třech minutách pobytu na hřišti skóroval – 2:0. O chvilku později přidal třetí branku Jan Kraus na kterou mu nahrál Jiří Kubát – 3:0. Domácí si tak upevnili druhé místo.

Nyní zajíždí do Bělé pod Bezdězem, kdysi exdivizní tým prochází krizí a zuby nehty zachraňuje okresní přebor! Podzimní vzájemný deul na hřišti Benátek skopnčil výrazným vítězstvím domácí rezervy 5:0.

Trenér Benátek "B" Josef HEJTMÁNEK: „Po neúspěchu v minulém utkání v Kropáčově Vrutici jsme se do utkání pustili s vervou a už začátek zápasu naznačoval, že chceme plně bodovat. Od úvodního hvizdu jsme měli hru bezpečně pod kontrolou. Hráli jsme pohledný fotbal a o šance nebyla nouze. Příležitosti ke vstřelení branky jsme využili až ke konci poločasu Hrdličkou a do kabin jsme tak odcházeli s jednogólovým náskokem. Ve druhém poločase jsme se snažili navýšit skóre, ale nedařilo se nám akce dotáhnout do úspěšného zakončení. Pojistit vedení se nám podařilo až ke konci utkání. Na 2:0 zvýšil střídající gólman Kubát, kterého jsem vyslal do pole jako hráče, jelikož po dlouhé době byli do hry připraveni dva brankáři. Netrvalo dlouho, Kubát se dostal ke střele, jeho pokus dorazil Kraus do branky a upevnil tak výhru 3:0. Hráčům děkuji za předvedený zodpovědný výkon a potvrzení druhé pozice v tabulce."

VÝSLEDKY 23. kola Okresního přeboru :

• SK Benátky "B" – Dl.Lhota "B" 3:0 (1:0)
  • MSK "B" – Kr.Vrutice 5:0 (3:0)
  • Krnsko – Předměřice 2:0 (1:0)
  • Kosořice – Židněves 1:0 (0:0)
  • K.Hlavno – Bělá p/Bez. 1:3 (0:0)
  • Čejetice – Kosmonosy 0:2 (0:0)
  • Akuma – Bezno 2:3 (1:2)

Příští 24. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Bělá p/Bez. – Benátky "B", Kosmonosy – Akuma, Bezno – K.Hlavno, Židněves – Čejetice, NEDĚLE: Předměřice – Kosořice, Kr.Vrutice – Krnsko, Dl.Lhota "B" – MSK "B".