Halbich – Malina, Kobrle, Pekař, Repš – Macek (Fišer), Tkácz (Kusý), Beneš, Škaloud, Hybner – Štěpánek

Novák – Šesták (65. Šukal), Mulač, Chupík, Hejtmánek – Kučera, Babos, Mezera, Davídek – Buryán, Feri

góly: 4. Hýbner, 52. Beneš – 80. Hejtmánek
karta: Malina, Kobrle, Škaloud – Hejtmánek, Šesták
rozhodčí: Navrátil

Rezerva se vrátila od posledního týmu s ostudnou porážkou !

Ve 20.kole okresního přeboru cestoval rezervní tým Benátek do Kněžmosta. Domácí celek se krčí na samém konci tabulky a tak rezerva chtěla konečně na venkovním hřišti zabrat a v jarní části zvítězit. Opak však byl pravdou a hráči Benátek se vraceli od posledního týmu s další ostudnou prohrou! Celek Kněžmosta si pak připsal teprve třetí výhru v soutěži.

Po úvodním hvizdu, začala hra ve vlažném tempu a hned od začátku bylo jasné, že nepůjde o líbivý fotbal. Úvod utkání vyšel lépe domácím. Hned ve 4. minutě dlouhým pasem za obranu a po následné střele, kterou neudržel Novák dorazil Hýbner a zajistil Kněžmostu vedení – 1:0. Poté začala svižná hra a Benátky tlačily do plných, ale i přes to si dokázaly vytvořit dvě vyložené šance, které Feri ani Buryán neproměnili. Po chybách ve středu zálohy a zaspání obrany se domácí opět dostali před Nováka, který několikrát skvělými zákroky podržel Benátky ve hře a nedal domácím šanci skórovat. Nezajímavý poločas tak skončil jednogólovým náskokem domácích.

Druhý poločas začal tlakem benáteckých. Ti se snažili vyrovnat, ale jejich snaha neměla hlavu ani patu V 52. minutě tak udeřili domácí a po rohovém kopu bez problému skóroval osamocený Beneš2:0. Benátky měly možnost kopat několik rohů ze kterých zakončoval Mezera, ale bez úspěchu. Snížit se podařilo až v 80. minutě, kdy se k rohovému kopu postavil Kučera, centrem oslovil Josefa Hejtmánka a ten se hlavou nemýlil – 2:1. Hra se poté změnila ve frašku. Domácí zdržovali jak mohli a k vyrovnání Benátkám nedali šanci a hosté tak opět odjížděli z venkovního hřiště a od posledního týmu bez bodů.

Všechno FOTO ze zápasu naleznete ZDE!

Krátké články z Boleslavského deníku ke všem zápasům naleznete ZDE!

• Akuma – Klášter 2:2 (0:2)

Příští 21. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Březno – Pěčice, Klášter – Struhy, Řepov – Čejetice, Skalsko – Doubrava, NEDĚLE: SK Benátky "B" – K.Hlavno, Předměřice – Kněžmost,  Kr.Vrutice – Akuma.