Diváků: 50 Kyzivát - Spousta, Červenka, Wágner, Šukal - Chupík, Benda, Miškovský, Hájek - Buryán, Knespl (70´Adášek)

góly:
rozhodčí: Navrátil

Rezerva zaslouženě podlehla.

Po minulém povinném domácím vítězství nad týmem Řepova, jsme nyní jeli na hřiště týmu ze středu tabulky, do Krnska.Utkání se hrálo na mírně podmáčeném hřišti a to zjevně dělalo problémy hráčům na obou stranách. Ovšem s průběhem času se s tímto povrchem lépe vyrovnali domácí a měli více ze hry. Žádnou větší šanci si ale nevytvořili a pokud šla nějaká střela na branku, tak ji s jistotou pochytal brankář Kyzivát. Naše rezerva měla pouze pár standardních situací,ale ani z těch žádná větší gólovka nevznikla. Vypadalo to na bezbrankový poločas. Bohužel ale přišla 40. minuta, kdy naše obrana zapoměla hned na dvojici hráčů, z nichž jeden se chopil balónu a na hranici 16-ti metrů prostřelil našeho gólmana střelou na bližší tyč - 1:0.

Druhý poločas začal v podobném stylu jak ten první skončil. Tedy domácí měli opět více ze hry a hosté jen bezmocně odkopávali balóny z dosahu branky a pokud se pokusili o kombinaci, byla i vzhledem malého pohybu hráčů brzy zastavena. To domácí posadilo na koně a po několika závarech přišla druhá branka. To po standartní situaci se míč vrátil na zadní tyč, kde měl hráč Krnska dostatek času, aby zasunul míč podruhé za záda brankáře Kyziváta - 2:0. Po této brance přešla chuť na fotbal skoro celý tým benátecké rezervy. To byla samozřejmě voda na mlýn hráčů z Krnska a ti se dostávali z šance do šance, které nepochopitelně zahazovaly. Po chvíli ovšem přišla třetí branka domácích. Do té doby dobře chytající gólman Kyzivát se pokusil o kličku téměř na své brankové čáře, která samozřejmě nemohla vyjít - 3:0. Po několika dalších příležitostech domácích, přišly další dvě gólové akce. To se z delších vzdáleností nechytatelně trefili do rohů branky.Zápas tedy skončil krutou, ač zaslouženou porážkou 5:0 a tak tedy doufejme, že příští zápas který rezerva opět sehraje na hřišti soupeře v Doubravě zvládne mnohem lépe.