Vlk – Zdražil, L. Kopa, Drahota, J. Štěpán, Štecha (75. Rozkovec), Tůma, Scheufler, Krichebauer, P. Štěpán, Veselý

karta: 45. Langšádl, 54. F. Rosenkranz – 52. Scheufler, 86. Drahota
Ofsajdy:
Fauly:
David Zuna

Rezerva si připisuje do tabulky bod za další remízu !

Brána soupeřů je pro benáteckou rezervu snad zakletá. Nejinak tomu bylo i v dalším zápase proti Řepovu. Benátečtí byli sice častěji u míče, ale co naplat, když opět nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. Získaný bod je tak opět spíše ztrátou. Čelo tabulky okresního přeboru bleskurychle utíká a zespodu se zle dotahují další týmy.

Jak již bylo řečeno, rezerva měla několik opravdu velmi dobrých šancí k dosažení branky. Snad největší měl Jan Kraus, avšak trefil pouze boční síť. Nakonec pozorný brankář Vlk udržel čisté konto. Řepovští hrozili zejména v prvním poločase ze standardních situací se kterými si ale Benátečtí dokázali poradit a ve druhém poločase mířili hráči Řepova mimo benáteckou branku.

Možná přijde kouzelník, zněl zábavný pořad dvojice Kaiser-Lábus. Bylo by potřeba, aby pomyslný kouzelník přišel a přičaroval nějaké vstřelené branky už příští víkend, kdy benátecké béčko zajíždí na půdu nováčka ze Židněvsi. Jinak bude jeho situace už opravdu vážná.

Trenér Benátek "B" Aleš KUBÍK: „Soupeř hrál důrazně, na brejky, na jednoho vysokého útočníka. Opět jsme měli tři nebo čtyři příležitosti, kdy jsme mohli vstřelit branku. Bohužel se nám to znovu nepovedlo. Naše střelecká impotence tak nadále pokračuje. Už je to frustrující, protože je tím napaden celý tým, už bychom potřebovali vyhrát a chytit se."

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

• Akuma – Krnsko 2:0 (1:0)

Příští 6. kolo Okresního přeboru v 16:30 hod., SOBOTA: Židněves – SK Benátky "B" (15:00), Krnsko – Čejetice, Řepov – Akuma, Kněžmost – Březno, NEDĚLE: Kosořice – Kosmonosy, Kr.Vrutice – Předměřice, Dl.Lhota "B" – K.Hlavno.