10:1
( 4:1 )

Kubát – Kapoun (46. Svačina), Tott, Hrdlička, Langšádl (60. Jíra) – Valdman, Kraus, Fingerhut, Čadil (46. Kamlach) – Pařízek, Krýda

Diváků: 10

góly: 19, 70. a 80. Pařízek, 2. a 85. Hrdlička, 32. Kraus, 38. a 47. Fingerhut, 60. Kamlach, 61. Krýda
rozhodčí: Smolka
  Střely na branku:
Střely mimo:
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:

Dorost si doma zastřílel a Dlouhé Lhotě naložil deset branek !

V sedmém kole podzimní části soutěže přivítali benátečtí dorostenci na domácím trávníku nováčka soutěže z Dlouhé Lhoty, kterého jednoznačně přehráli a soupeři celkově nastříleli deset branek.

První branku vstřelili domácí hned ve 2. minutě, kdy střílející Martin Hrdlička zakončil nacvičenou akci – 1:0. Soupeř pak srovnal stav zápasu  v 17. minutě, kdy benátečtí v situaci  5-7 zahráli podobně alibistickým způsobem jako Česká reprezentace proti Španělsku a soupeř je po zásluze potrestal – 1:1. Benátky však skoro vzápětí šly opět do vedení po získání míče Martinem Kapounem, který po rychlém vedení, předložil míč před branku, kde František Pařízek mířil do černého – 2:1. Na dvougólové vedení pro domácí zvyšoval Jakub Kraus utaženou placírkou z 18 metrů na zadní tyč po přihrávce Ondřeje Čadila – 3:1. Poločasový účet uzavřel hlavou Antonín Fingerhut po rohovém kopu Jakuba Krause – 4:1.

Ve druhém poločase benátečtí zvýšili svojí aktivitu a jejich agresivní hra přinesla spousty brankových příležitostí a i další branky. Nejprve ve 47. minutě Jan Kamlach chytře přihrál zpět do druhé vlny na nabíhajícího Antonína Fingerhuta, který se střelou k tyči nemýlil – 5:1. Vstřelil tak svou druhou branku v utkání. V 60. minutě skóroval hlavou Jan Kamlach po krásné krajní kombinaci mezi Antonínem Fingerhutem a centrujícím Štěpánem Krýdou – 6:1. Ihned v zápětí v 61. minutě se Štěpán Krýda sám trefil do sítě soupeře po velmi pěkném centru Martina Hrdličky z pravé strany – 7:1. Osmou branku vstřelil v 70. minutě František Pařízek z dorážky dalekonosné dělovky Martina Hrdličky – 8:1. O deset minut později v 80. minutě vstřelil svou třetí branku domácích František Pařízek9:1. Vyhrál tak pro mužstvo sázku s domácím trenérem, který po utkání musel odnést dresy správci na vyprání. Konečný účet zápasu uzavřel svou druhou brankou v zápase Martin Hrdlička v 85. minutě – 10:1.

Nutno podotknout, že skóre mohlo skončit nakonec daleko výraznějším rozdílem, protože pětkrát zachránila soupeře zvonící branková konstrukce a několikrát vynikající brankář hostí. Benátecký dorost, tak jednoznačně zvítězil po dobrém výkonu a zejména chuti s jakou se všichni hráči v utkání prezentovali.

Trenér Benátek Pavel JÍCHA: „V dnešním zápase jsem se přesvědčil, že máme dobře poskládaný tým, protože takový zápal s jakým kluci odehráli utkání zejména pak druhý poločas jsem u nich ještě nikdy neviděl."

• Lysá – Bakov 2:3

Příští 10. kolo I.A třídy dorostu, SOBOTA: Boh.Poděbrady – SK Benátky, Březno – Milovice, NEDĚLE: Jirny – Lysá, Bakov – D.Bousov, Dl.Lhota – Semice, Zelenč – Č.Brod, Úvaly – Bezno.