Internetové stránky soupeře: TJ SOKOL STRUHY Diváků: 50

Majzlan – Feri, Hejtmánek, Chupík, Mareš – Dytrt, Benda (46. Šukal P.), Svoboda, Korejza T., Sabol – Novák

góly: 20., 75. a 87. Volkman, 80. Szabo – 39. Sabol, 81. Dytrt
karta: Hofírek, Čmugr, Pokorný – Chupík, Hejtmánek, NováK
karta: 76. Hejtmánek (Benátky)
rozhodčí: Folk

Rezerva mohla litovat neproměněných šancí v první půli !

Po pěti zápasech v řadě bez prohry odjížděla benátecká rezerva k mistrovskému utkání do nedalekých Struh s cílem odvést si další nějaký bodík do tabulky okresního přeboru.

V prvních 15-ti minutách to s možností bodového zisku pro naše barvy vypadalo i velice slibně, ale jako již tradičně jsme nedokázali proměnit minimálně 3 stoprocentní gólovky, které mohli ovlivnit ihned v úvodu celý zápas. Lekci z efektivity nám naopak udělil soupeř ve 20. min., kdy z první jejich vážnější šance dokázal neomylně skórovat Pavel Volkman1:0. Po inkasované brance jsme úplně přestali předvádět naší kombinační hru z úvodu zápasu. Naši hráči jako kdyby se najednou nedokázali vyrovnat z dosti podmáčenou hrací plochou. S pěti záložníky jsme najednou nedokázali soupeře ve středu hřiště přehrát a i naše obrana  nepůsobila jistým dojmem. Klasické "nedáš dostaneš" se povrdilo ve 39. min. kdy soupeř neproměnil 100% tutovku a my z rychlého  brejku po ose Feri, Novák, Dytrt, Martin Sabol vstřelili vyrovnávací branku na – 1:1. Gól to byl opravdu nádherný a Martin Sabol znovu potvrdil, že obavy brankářů z jeho dělové levačky jsou oprávněné.

Ve druhém poločase byl obraz hry vyrovnaný až do 75. min. V této době totiž soupeř překlopil misky vah tohoto utkání na svoji stranu a byl to opět Pavel Volkman, který chytrým lobem z úhlu zvýšil vedení na – 2:1. Aby toho nebylo málo, tak hned v 76. min. musel do sprch náš Joska Hejtmánek, když po druhé žluté kartě v utkání uviděl kartu červenou. To však nebyl vše. V 80. min.  krajní záložník soupeře Ladislav Szabo unikl po pravé straně s cílem odcentrovat do vápna. Míč však k překvapení centrujícího hráče a všech přítomných skončil opět v naší brance – 3:1. Jiskřičku naděje vykřesal hned v 81. minutě Honza Dytrt, když pohotovou dorážkou  snížil na – 3:2. Závěrečný zvrat při hře vabank se nám v tomto utkání již nepodařil ba naopak, po samostaném úniku v 87. min. nedal nejlepší útočník soupeře Pavel Volkman našemu brankáři Tomáši Majzlanovi sebemenší šanci a svým třetím gólem v tomto zápase uzavřel konečný účet tohoto utkání na stav – 4:2.

• Klášter – Akuma  odloženo na JARO 2009

Poslední podzimní 13. kolo ve 14:00 hod., SOBOTA: FC Horky n/Jiz. SK Benátky "B", Doubrava – Klášter, Akuma – Řepov, Krnsko – Struhy, Pěčice – Kostelní Hlavno, NEDĚLE: Předměřice – Kněžmost, Bělá p.Bez. – DBSK "B".