Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

Záznam zápasu - 18.kolo 23.04.2010

SK Benátky   TJ Sokol Libiš
2:1
( 1:0 )

Kubát – Rubeš P., Zdobinský, Tott, Langšádl – Kamlach, Kapoun, Pařízek, Kubík (58. Bouška) – Petráš, Kohlová (65. Rubeš O.)

Diváků: 20

 
góly: Kamlach, Kohlová
karta:
karta:
rozhodčí: Chrastina
  Střely na branku:
Střely mimo:
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:
Hráč utkání:
Hráč utkání:

Průběh zápasu

Starší žáci vyhráli a upevnili si třetí pozici v tabulce !

V sobotním slunném dopoledni přivítali benátečtí starší žáci svého pronásledovatele v tabulce a to Sokol Libiš, která byla před tímto utkáním pouhé tři body za domácími. Pro benátecké byla znatelným handicapem absence tahouna týmu Štěpána Krýdy, ale zbytek mužstva se s tímto faktem důstojně popral.

V začátku utkání však ještě benátečtí spali a nechali se od soupeře zatlačit. Postupně se však hra vyrovnávala a došlo i na branky. František Pařízek se ve středu hřišti velmi dobře zbavil dotírajícího hráče a kolmicí za obranu hostí poslal do samostatného úniku Honzu Kamlacha, který se nemýlil – 1:0.

Ve druhé polovině první skórovali hosté po pěkné kombinační akci z rychlého protiútoku, které předcházela zbytečná ztráta míče u soupeřovi šestnáctky – 1:1. Benátečtí však nadále bojovali a nakonec strhli misky vah na svojí stranu. Petr Zdobinský zahrával standardní situaci z vlastní poloviny, velmi pěkným pasem našel neúnavného Honzu Kamlacha, který postupoval z míčem dál do šestnáctky, kde ač tísněn velmi dobře vystřelil. Brankář hostí tuto střelu pouze vyrazil a dobíhající Tereza Kohlová rozvlnila síť soupeře – 2:1. Ve zbytku utkání si benátečtí průběh zápasu pohlídali svou disciplinovanou obranou a připsali si tři body do tabulky.