Majzlan - Štecher, Boháček, Poslt, Hruška (71. Dědek) - Hrechko, Miškovský (79. Macháč), V.Sedláček, Kořínek - Bejda, Antoš Diváků: 250 Řezáč - Mareš, Hrouda, Šulc, Hejtmánek - Bohdan, Pospíšil, Karásek, Novotný (65´Šukal) - Duchoslav (75´Zikmunda), Došlý (86´Miškovský)

góly: 85´Antoš (pk) - 24´Mareš, 64´Došlý
Rohové kopy: 6:7
Ofsajdy: 2:5
Fauly: 8:14

Derby se muselo líbit.

První náznak šance v derby si připsaly Kosořice. Po kosořickém rohovém kopu hlavičkoval Bejda vedle. V 5. minutě jsme se ke slovu dostali také my. První benátecký roh nadělal domácím ve vápně značné problémy k ubránění. Již ve 24. minutě se zrodil první gólový moment a nebylo tomu jinak než po standartní situaci. Novotného roh nadělal opět značné potíže kosořické obraně z čehož Došlý vytěžil střelu na branku , která byla však zblokována domácími zadáky, odražený balón se tak dostal na vápno k volnému Marešovi a ten svojí tvrdou střelu otevřel skóre nedělního derby - 0:1. Další minuty prvního poločasu si obrany na obou stranách nic výrazného nedovolily a tak početná divácká kulisa žádnou větší šanci nespatřila.

Druhý poločas jsme se chtěli především soustředit na udržení gólového náskoku z první půle a z brejku přidat branku. Soupeř si tak na začátku poločasu připsal pár propagačních střel na naší branku, ale střely z delší vzdálenosti nemohly Řezáčovi nadělat problémy. V 64. minutě od levé postranní čáry nacentroval Novotný na zadní tyč kde byl volný Bohdan, který již přiťukl Karáskovi a právě jeho střelu neudržel gólman Majzlan v rukavicích a tak pohotový Došlý dopravil míč do sítě - 0:2. Domácí mohli snížit hned o pět minut déle. Exbenátecký Sedláček krásně uvolnil kapitána domácích Bejdu, který svoji hlavičku na štěstí pro nás opřel jen o břevno. V 80. minutě byl bohužel viděn i smutný moment derby. Po nešťastném zásahu balónem do obličeje musel vystřídat s otřesem mozku domácí bek Hruška. Kýženého kontakního gólu se Kosořice dočkaly v 85. minutě. Domácí svým centrem do vápna našli Bejdu, který ani na dvakrát v bezprostřední blízkosti nepřekonal vítečného Řezáče. Hlavní rozhodčí však spatřil při druhém pokusu "faul" a nařídil pokutový kop se kterým si poradil domácí Antoš a stanovil tak konečný výsledek derby - 1:2.