( 4:1 )

Jíra – Tott, F. Rosenkranz (84. Kubát), Kamlach (65. Kubík), Richtr, M. Langšádl, Jan Kraus, Chupík, Krýda, Pařízek, Hrdlička

Diváků: 50

Jeleček – Krupica, Chytrý, Beránek, Dezsö, Benš, Měkota, Strnad, Tichý, Bauer, Bláha

góly: 2., 8. a 55. Krýda, 6. a 21. Kamlach, 45. M. Langšádl, 53. Jan Kraus – 41. Měkota
karta: 68. Richtr
rozhodčí: Noháč – Hloucal, Novák
Štěpán Krýda

Rezerva nastřílela sestupujícímu Březnu sedm branek !

Předposlední tým tabulky okresního přeboru se stal pro benáteckou rezervu velmi jednoduchým soustem. Domácí v pohodovém tempu nasázeli svému sokovi sedm branek a bezpečně zvítězili. Již v 8. minutě vedli  Benátečtí o tři góly a jasně dali najevo, kam se bude střetnutí v parném počasí ubírat. Hosté, kteří přijeli pouze v jedenácti hráčích potvrdili, že jsou jedním z nejslabších týmů nejvyšší okresní soutěže a že sestupují oprávněně. Velmi dobrý víkend zažil benátecký útočník Štěpán Krýda, který k premiérové brance v mistrovském utkání za A-tým přidal hattrick za béčko.

V posledním kole zajíždí benátecké béčko již v sobotu do Kosořic. Výkop je naplánovám na 13:30 hodin. Benátečtí Kosořice na podzim doma na umělé trávě porazili vysoko 8:1.

Trenér Benátek "B"  Jan BURYÁN: „V sedmé minutě bylo po zápase. Hosté rezignovali, náš tým si výsledek po celou zbývající dobu hlídal. Kluci hráli v klidu, zápas je bavil. Jsem rád, že i v tak náročném počasí naši hráči podali velmi kvalitní výkon. Výhra je zcela zasloužená."

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

• Čejetice – K.Hlavno 2:2 (2:1)

Poslední 26 kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Kosořice – SK Benátky "B" (13:30), Kněžmost – Židněves, Březno – Akuma,  K.Hlavno – Kosmonosy, NEDĚLE: Kr.Vrutice – Řepov, Dl.Lhota "B" – Krnsko, Předměřice – Čejetice.