Novák – Feri (35. Šesták), Svoboda, Chupík, Hejtmánek – Bláha, Mulač, Mezera, Kučera – Davídek (60. Bambuch), Buryán

góly: 67. Buryán – 20. Vocásek, 42. Šťastný
karta: Martinec, Vyšohlíd – Hejtmánek, Mulač, Šesták
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:

Rezerva nedokázala zopakovat výtězství z minulého kola !

Ve třetím jarním kole zajížděla rezerva Benátek do Skalska, kde chtěla navázat na minulou výhru v domácím prostředí. Pro oba týmy šlo také o důležité body.

Po úvodním hvizdu to vypadalo pro hosty velmi nadějně. Vytvořili si spoustu slibných gólových šancí, ale gól nepadl. Domácí se v podstatě nedostali ze své půle. Po dvaceti minutách hry ovšem benátečtí polevili a domácí hráč nákopem z půlky hřiště překvapil gólmana Nováka a míč po dlouhém letu zapadl pod víko brány – 1:0. Poté byla hra vyrovnaná, ale hosté opět neproměnili nabídnuté šance a udeřilo tak na straně domácích. Ve 42. minutě nedokázal stoper Benátek odkopnout balón a domácí šli v přečíslení na bránu a proměnili šanci v gól – 2:0.

Ve druhém poločase nastoupili benátečtí s chutí dát gól a zatlačili domácí opět na svou půli. Tlak využili v 67. minutě, kdy Bláha dostal balón od gólmana Nováka, zatáhl ho po levé straně, odcentroval do vápna a přesně našel hlavu Petra Buryána, který neomylně snížil – 2:1. Domácí se pak snažili odkopy dostávat do brejků, ale vyloženou šanci už si nevytvořili. Benátečtí měli možnost zahrávání několika rohů, ovšem gól už nedokázali dát. A tak po závěrečném hvizdu byli šťastnější domácí a připsali si důležité 3 body.

Krátké články z Boleslavského deníku ke všem zápasům naleznete ZDE!

• Řepov – Kr.Vrutice 1:4 (1:2)

Příští 17. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Březno – Čejetice, Akuma – K.Hlavno, Struhy – Kněžmost, Klášter – Pěčice, NEDĚLE: SK Benátky "B" – Řepov, Předměřice – Skalsko,  Kr.Vrutice – Doubrava.