Kyzivát - Láhner, Petráš, Uher, Mňuk - Kaplan, Mareš, Buryán Josef, Pánek - Lafek, Houska

Majzlan - Spousta, Červenka, Wágner, Chupík - Feri, Benda, Mezera, Miškovský - Buryán Petr, Pařízek (70. Šukal)

góly: J.Buryán (pk), Kaplan - P.Buryán 2, Benda (pk)
karta: Uher, Mňuk - Majzlan, Sposusta, Wágner, Chupík, Mezera, Miškovský, Pařízek
rozhodčí: Votoček

Rezerva vyhrála derby v nedalekých Předměřicích.

Důležité derby s celkem Předmeřic zvládla naše rezerva na výbornou a přivezla ze hřiště soupeře 3 body. V první poločase Benátky dominovali a to především gólově. Hosté si zkušeně počkali na chyby domácích Předměřic, které v průběhu první půle přišli. Se zajištěnou obranou se Benátky dočkali ve 20. minutě. Právě v této minutě Benda ztrestal faul na Feriho proměněným pokutovým kopem kdy poslal exbenáteckého gólmana Kyziváta v brance Předměřic do tmy - 0:1. Za pár okamžiků byl znovu vidět benátecký štírek Feri. Předložil prudký centr Buryánovi, který Kyzivátovi v brance domácích nedal šanci - 0:2. A skvělou první půli završil třetím gólem Benátek opět Buryán. Trefil se hlavou po centru Miškovského z pravé strany - 0:3.

Druhý poločas dlouho drželi Benátky čisté konto až do 35. minuty. I domácí dostali šanci zahrávat pokutový kop a nabídku využil Buryán Josef na straně Předměřic - 1:3. O drama se postarali domácí v závěru utkání, kdy se dokázali po chybičce gólmana Majzlana prosadit i podruhé - 2:3. Více ale Předměřice nedokázali a Benátky tak uhájili důležitou výhru. Ostré bojovné utkání, ostatně jak má správné derby vypadat, přineslo pohlednou hru s pěti góly a sedmi žlutými kartami pro naše borce.

• Doubrava – Struhy 2:2 (1:1)

Příští 23. kolo: SOBOTA: SK Benátky "B" - DL.Lhota, Krnsko - Horky n/Jiz., Kněžmost - Pěčice, Řepov - Akuma, Strašnov - DBSK "B", Klášter - Struhy, NEDĚLE: Předměřice - Doubrava.