Kroupa – Král, Musil, Altman, Vodák, J. Kandráč (71. J. Čermák), Lukeš (86. Zdobinský), F. Čermák (50. Ajchler), Havlík, Nohýnek, Šrytr (78. Nedoma)

Kubát – Kubík (74. D. Kohout), D. Ladnšádl, Tott, Baborák, M. Langšádl, Kraus, Čadil, Krýda, Hrdlička, Svačina

góly: 20. a 61. Lukeš, 31. J. Kandráč – 59. Kraus, 68. z pen. Čadil
karta: 40. Musil, 57. Altman, 88. Nedoma – 28. Kubík
rozhodčí: Mucek – Vrabec, Machač

Rezerva z Mnichova Hradiště body nepřivezla !

Rezerva Mnichova Hradiště je pro Benátecké dlouhodobě neoblíbeným soupeřem. Přesně tohle se ukázalo i v tomto zápase, kdy si domácí vypracovali v první půli dvoubrankový náskok zásluhou Lukeše a velmi dobře provedeného trestného kopu Josefem Kandráčem. Ve druhém poločase nejprve Kraus snížil, poté ale Lukeš svoji druhou brankou vrátil svému týmu dvoubrankový rozdíl. V 68. minutě vykřesal jiskřičku naděje proměněným pokutovým kopem Ondřej Čadil. Vyrovnat už se ale Benáteckým nepodařilo.

V posledním kole čeká na benáteckou rezervu v sobotu tým FK Krnsko, který ještě nemá jistotu záchrany v Okresním přeboru. Podzimní duel těchto dvou soupeřů skončil na hřišti v Krnsku vítězstvím domácích 3:1 a tehdy se jednalo o vyhecovaný zápas, ve kterém padla na každé straně jedna červená karta.

Trenér Benátek "B" Josef HEJTMÁNEK: „Do Mnichova Hradiště jsme přijeli v oslabené sestavě. Měli jsme hodně zraněných hráčů, navíc jeden byl ještě v práci. Hrálo se ve velkém vedru. V první půli byli domácí lepším týmem, vstřelili dvě branky. Neprodali jsme kůži lacino a i přes domácí chuť vyhrát jsme vstřelili dva góly. Bohužel domácí dali o jednu branku více."

• Bezno – Bělá p/Bez. 0:3 (0:0)

Poslední 26. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Benátky "B" – Krnsko, Kosmonosy – Bezno, Židněves – K.Hlavno, Kr.Vrutice – Čejetice, Předměřice – Akuma, Bělá p/Bez. – MSK "B", Dl.Lhota "B" – Kosořice.