Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

Záznam zápasu - 9.kolo 18.10.2015

SK Benátky "B"   SK Akuma MB
7:0
( 3:0 )

Kubát – Hrdlička (56. Chupík), Svačina, Karásek, M. Langšádl – Smetana, Klain (69. Hejtmánek, Fingerhut – Čadil, Krýda, Zuna (63. Kapoun)

Diváků: 65

Niedermertl (76. Halbich) – P. Bůžek, Lukáč, V. Kohnhäuser, Skramužský, R. Kohnhäuser, Houser, Gregor, Bernat (77. Kamenický), Hlaváček (46. Strnad), Valenta

 
góly: 12. a 60. Fingerhut, 29. a 51. Zuna, 26. Klain, 77. Čadil, 83. Kapoun
karta: 76. V. Kohnhäuser
karta:
rozhodčí: Janda – Stejskal, Musil
  Střely na branku:
Střely mimo:
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:
Hráč utkání:
Stanislav Smetana
Hráč utkání:

Průběh zápasu

Rezerva na umělce nastřílela Akumě sedm gólů !

V dalším kole přivítala benátecká rezerva Akumu, která nevstoupila do letošního ročníku soutěže zrovna ideálně. V posledních čtyřech zápasech však získala sedm bodů a stoupající formu určitě chtěla potvrdit i na benátecké umělé trávě, kde se utkání pro nepřízeň počasí v posledních dnech odehrálo.

Ihned  od úvodního hvizdu se dirigentské taktovky chopili domácí. Pohledně kombinovali a svým pohybem dělali zmatek v obraně hostí. I když hosté bránili ve zhuštěném bloku, tak si Benátečtí dokázali vytvořit brankové příležitosti. Z jedné takové padla ve 12. minutě úvodní branka utkání, kdy spolupráci Čadil, Klain, Antonín Fingerhut zakončil posledně jmenovaný pěknou střelou na zadní tyč – 1:0. Po této brance se hosté dostali do slibné příležitosti po dlouhém autovém vhazování, ale osamocený hráč na zadní tyči minul Kubátovu branku. Domácí po autovém vhazování byli několikrát taktéž nebezpeční, ale ani v jejich podání z těchto situací branka nepadla. Domácí se však mohli radovat ve 26. minutě, kdy střelou ze střední vzdálenosti skóroval Pavel Klain2:0. Naděje Akumy na bodový zisk pohřbil posléze ve 29. minutě David Zuna, který pohotovou dělovkou navýšil vedení Benátek – 3:0. V první půli měl ještě gólovou přežitost Štěpán Krýda, jehož vychytal velmi mladý brankář Niedermertl.

Po poločasové přestávce se obraz hry nezměnil a Benátky nad svým soupeřem jasně dominovaly. Z jejich tlaku padly i další branky. Nejprve v 51.  minutě se z přímého volného kopu již po druhé dnes trefil David Zuna – 4:0. Následně v 60. minutě přidal svoji druhou branku v utkání i Antonín Fingerhut – 5:0. V 77. minutě se do střelecké listiny zapsal i Ondřej Čadil6:0. Zápasový účet uzavřel v 83. minutě Martin Kapoun7:0. Soupeř měl ve druhém poločase jednu brankovou příležitost ze samostatného úniku, který však zlikvidoval domácí brankář Kubát. Benátky tak po dobrém výkonu mohly slavit další tři body a navýšení rozdílu nad druhým týmem v tabulce na 9 bodů.

V dalším kole se benátecká rezerva představí v sobotu 24.října od 14:30 hodin na hřišti nedalekých Předměřic nad Jizerou, které dostaly sedmigólový příděl na hřišti v Židněvsi.


Trenér Benátek Pavel JÍCHA: „Když jsem se dozvěděl, že se utkání bude hrát na naší umělé trávě, tak jsem se toho obával. Nejen s ohledem na menší rozměry hrací plochy, ale i s ohledem na předzápasovou tréninkovou jednotku, kterou jsme tam absolvovali a která ani v nejmenším nenaznačovala, že by to pro nás měla být nějaká výhoda. Musím však všechny hráče pochválit a poděkovat jim za velmi dobrý výkon. Podle mého názoru jsme v tomto utkání zahráli nejlépe od začátku sezóny a zaslouženě zvítězili."

VÝSLEDKY 9. kola Okresního přeboru :

  • SK Benátky "B" – Akuma 7:0 (3:0)
  • Bělá p/Bez. – Chotětov 2:1 (1:1)
  • Rejšice "B" – Kněžmost 4:1 (2:0)
  • Židněves – Předměřice 7:1 (4:1)
  • Čejetice – K.Hlavno 3:1 (2:0)
  • Bezno – Kosořice 2:4 (1:3)
  • MSK "B" – Čistá 1:1 (0:0)

Příští 10. kolo ve 14:30 hod., SOBOTA: Předměřice – Benátky "B", Chotětov – MSK "B", Akuma – Čejetice, Kněžmost – Kosořice, Čistá – Bezno, K.Hlavno – Bělá p/Bez., NEDĚLE: Rejšice "B" – Židněves.