Řezáč – M. Šukal, Svoboda, Chupík, P. Šukal – Feri, Sabol, Mezera, Mareš – Vízek (82. Buryán), Novák

Vaňousek – Hrdina, Jiránek, Holub, Čáslava, Jílek, Šulc, Niklfeld, Herman, Voljanskij (46. Vladyka), Mrázek

góly: 26. Hrdina (pen.) , 55. Niklfeld, 67. Vladyka, 74. Herman
rozhodčí: Martin Vlk – Miroslav Vlk, Kuka
Střely mimo: 4:5
Rohové kopy: 2:8
Ofsajdy: 3:3
Fauly: 9:15

POHÁR SKFS: Benátky proti Dobrovici nastoupily převážně s hráči z rezervy a v poháru tak končí !

Poté, co benátečtí fotbalisté v osmifinále krajského poháru ČMFS vyřadili po penaltách přeborový Nymburk, narazili ve čtvrtfinále na dalšího účastníka krajského přeboru. Ve středu 20. května se u řeky Jizery představil další přeborový celek, nedaleký klub FK Dobrovice. V benáteckých barvách nastoupilo převážně „B“ mužstvo, což se také projevilo na konečném výsledku 0:4. Ze základního kádru áčka se představili pouze brankář Řezáč, obránce Mareš, záložník Sabol a v útoku Novák s Vízkem.

Jedinou branku prvního poločasu vstřelil ve 26. minutě dobrovický Martin Hrdina, který nedal z nařízené penalty po faulu Mareše na Voljanského Řezáčovi střelou do pravého horního růžku sebemenší šanci – 0:1. Velkou šanci Benátek neproměnil po nabídce Mezery Václav Vízek, jehož točená střela orazítkovala tyč Vaňouskovy brány.

Do druhé půle již benáteckým hráčům došly síly a Dobrovice nastřílela do Řezáčovy sítě ještě tři míče. Nejprve se trefil v 55. minutě kapitán Petr Niklfeld, když střelou z úhlu prostřelil benáteckého gólmana, který se tak určitě musel červenat – 0:2. V 67. minutě za vápnem napřáhl střídající Jan Vladyka a umístěná střela zapadla k tyči do branky a brankář Řezáč mohl opět o této střele hodně přemýšlet – 0:3. Poslední zásah měl na svědomí v 74. minutě Martin Herman, který si to namířil mezi dvojicí benáteckých bránících hráčů až k Řezáčovi a neomylně zavěsil – 0:4. Dobrovice postupuje do semifinále poháru, zatímco Benátky končí.

ON-LINE: SK Benátky – FK Dobrovice ZDE!

VÝSLEDKY poháru ČMFS :

• SK Benátky – FK Dobrovice 0:4 (0:1)
  • Spartak Příbram – SK Řevnice 1:5 (1:2)
  • SK Slaný – Sokol Nové Strašecí 1:4 (1:1)
  • FC Jílové – Sokol Zápy ?:? (?:?)

V semifinále poháru ČMFS na sebe narazí ve středu 3. června v 17:30 hodin: Nové Strašecí – FK Dobrovice, FC Jílové – SK Řevnice.