Tišler – J. Pýcha, Konopka, Bucek, Cerha – Láhner, Szabo, Náhlovský, Koš (50. Mecera) – Čmugr, Volkman (80. Kovařík)

Jíra – Feri (67. Krýda), Hejtmánek, Chupík, Šukal M. – Šukal P., Kraus Jakub, Langšádl, Došlý, Kraus Jan – Šesták V. (63. Bambuch)

góly: 40. Čmugr, 54. Pýcha, 63. Mecera, 78. Láhner – 87. Došlý
rozhodčí: Meščan – Chládek, Dragoun
Milan Konopka
Lukáš Došlý

Rezerva Benátek přijela ze Struh bez bodu !

V sobotu ve 20. kole byla benátecká rezerva hostem na půdě Struh. Domácí  měli před tímto utkáním na svém kontě dvacet bodů a pro větší klid potřebovali uhrát nějaký ten bod. Po devadesáti minutách hry získali domácí body všechny tři za výhru 4:1. Jedinou branku Benátek vstřelil v 87. minutě po centru Jana Krause Lukáš Došlý.

V dalším kole v neděli 13.5. bude benátecké béčko hostit tým Zdětína a pokusí se ve čtvrtém domácím jarním utkání konečně získat všechny body. Vzájemné utkání na podzim skončilo vysokým vítězstvým Benátek 5:0.

• Zdětín – Bezno 2:3 (2:2)

Příští 21. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Bezno – Kněžmost, Čejetice – Sruhy, Krnsko – Kr.Vrutice, Akuma – Řepov, K.Hlavno – Klášter, NEDĚLE: Benátky "B" – Zdětín, Dobrovice "B" – Březno.