( 0:2 )

Z. Podzimek – Gruncl, F. Rosenkranz (70. Koníček), Möbius, Šišpela (56. M. Kolovratník), Vízek, V. Novák, J. Kolovratník, M. Podzimek (46. Kolařík), O. Novák, Honzátko

Diváků: 40

Kraus – D. Langšádl, Baborák, Hofman, M. Langšádl, Murárik, Chupík, Krýda, Davídek, Čadil, Hrdlička (63. Richtr)

góly: 75. V. Novák – 10. M. Landšádl, 45. Hrdlička, 47. Krýda, 76. Richtr, 84. Čadil
karta: 43. V. Novák – 65. Murárik, 73. Baborák
rozhodčí: Pažout P. – Pažout J., Vaňousek
Paulus Martin

Rezerva na půdě Bezna nezaváhala !

Benátecká rezerva byla hostem na půdě sestupem ohroženého nedalekého Bezna. Opět se musela obejít bez brankáře, a tak se znovu mezi tyče postavil záložník Jan Kraus. I když hosté přežili úvodní bezenskou šanci, zápas drželi pevně ve svých rukou a podobně jako na podzim soupeři uštědřili debakl.

Vše načal brankou v 10. minutě Martin Langšádl. Na pojistku se čekalo až do závěrečné minuty první půle, kdy se trefil Martin Hrdlička. V úvodu druhé půle přidal třetí branku Štěpán Krýda a o vítězi zápasu nebylo pochyb. Před čtvrtou brankou střídajícího Tomáše Richtra sice Bezenští Václavem Novákem snížili. Poslední slovo ale měla opět rezerva, konkrétně její nejlepší střelec Ondřej Čadil.

Benátečtí nyní hostí první tým tabulky z Kosmonos. Není pochyb o tom, že Kosmonoští postoupí do nejnižší krajské soutěže, avšak na jaře již nejsou tak suverénní, jak tomu bylo na podzim.

Trenér Benátek "B" Josef HEJTMÁNEK: „K utkání do Bezna jsme opět jeli bez gólmana, a tak tento post musel zaujmout znovu Honza Kraus, který v minulém utkání vychytal proti Kostelnímu Hlavnu nulu. Na půdu soupeře jsme odjížděli s jasným cílem, přivézt tři body z venku a vylepšit tak statistiku venkovních utkání. Mé rozkazy zněly jasně, nikdo se nesmí dostat k brance Krause a ohrozit ji. V podstatě byla naordinovaná stejná taktika jako minulé utkání a podařilo se nám ji proměnit ve vítězství. Domácí sice párkrát zazlobili, ale nebýt špatné rozehry Krause přímo na kopačku Václava Nováka, který se do prázdné branky nemohl mýlit, odjížděli bychom s čistým kontem. Děkuji hráčům za předvedenou hru a zodpovědný výkon."

• Kosmonosy – Dl.Lhota "B" 0:0 (0:0)

Příští 19. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Krnsko – K.Hlavno, MSK "B" – Bezno, Čejetice – Bělá p/Bez., NEDĚLE: Benátky "B" – Kosmonosy, Dl.Lhota "B" – Židněves, Kr.Vrutice – Předměřice, Kosořice – Akuma.