Lacina P. – Šukal M., Svoboda, Chupík, Šukal P. – Feri, Korejza, Mezera, Mareš – Vízek, Buryán (62. Došlý)

góly:
karta: bez karet
rozhodčí: Hloucal

Zasloužená remíza rezervy se kterou byli spokojeni i domácí !

Utkání bylo hrané v Klášteře na úzkém hřišti, což skýtá hru plnou soubojů a to se také odehrávalo i v samotném utkání. Soupeř byl v tabulce před rezervou o dva body a tak se hrálo o hodně. Klášter také hrál svůj styl hry a tím jsou pouze nakopávané míče do vápna, protože k tomu mají i urostlé hráče, ale až na dvě výjimky se soupeř k ničemu nedostal.

Začátek zápasu benátečtí nezachytily, což se projevilo na kombinační hře se spoustu nervozity. Utkání mohl rozhodnout nejprve v prvním poločase Petr Buryán, ale krásný centr od Vízka však hlavou nezakončil mezi tyče klášterské branky. Poté měl na hlavě úvodní branku David Mareš, ovšem ta našla ale přímo náruč domácího brankáře.

Druhá půle začala opět opatrně z obou stran. Obě mužstva hrála v zadu na bezbrankový stav. Asi největší šanci do které se ve 47. minutě dostal jinak dobře hrající Vízek po samostatné akci, bohužel neproměnil a  byl z toho pouze rohový kop a posléze i zasloužená dělba bodů.

Celé mužstvo zaslouží pochvalu. Někteří hráči měli v tomto týdnu v nohou již druhý zápas, protože ve středu změřili své síly v pohárovém utkání a soupeřem jím byl účastník oblastního přeboru Dobrovice. Tento zápas Benátecká rezerva prohrála 0:4, za zmínku stojí hlavně průběh prvního poločasu, kdy naši hráči byli více než rovnocenným soupeřem, přesto síla Dobrovic byla ohromná a korunovala to čtyřmi brankami.

Benátecká rezerva hraje příští domácí utkání na svém hřišti za týden 31.5. 2009 a soupeřem jím bude Řepov tímto zveme fanoušky Benátecké kopané, aby přišli naše borce povzbudit.

Krátké články z Boleslavského deníku k šesti zápasům naleznete ZDE!

• Doubrava – Akuma 0:2 (0:1)

Příští 23. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Akuma – Pěčice, Horky n/Jiz. – Struhy, Krnsko – Klášter, Doubrava – Kněžmost, NEDĚLE: SK Benátky "B" – Řepov, Předměřice – DBSK "B", Bělá p.B. – K.Hlavno.