Jíra – Feri, Chupík, Hejtmánek, Šukal M. – Davídek, Langšádl, Buryán, Jan Kraus – Bambuch, Kinzl

karta: 37. Davídek
karta: 62. Davídek
rozhodčí: Flanderka – Pažout J., Stejskal

Rezerva zakončila sezónu výhrou v Březně !

Poslední utkání 26. kola okresního přeboru sehrála také benátecká rezerva, která byla hostem v Březně. Utkání těchto dvou soupeřů skončilo na podzim benáteckém hřišti nerozhodným výsledkem 1:1.  Hráči Benátek také odjížděli k tomuto utkání pouze s jedenácti hráči a tak i jednobodový zisk v tomto utkání by byl úspěchem, zvláště, když od 62. minuty dohrávali slabeni o vyloučeného Radima Davídka, který uviděl svoji druhou žlutou kartu. To ovšem ale po devadesáti minutách hry neplatilo, neboť benátečtí hráči dokázali využít své dvě gólové šance a odvézt si k Jizeře tři body za výhru 2:0. Gólově se prosadil ve 27. minutě po pěkné přihrávce Kinzla Jan Kraus, který poslal balón podél gólmana do sítě – 0:1. Druhou branku v utkání pak vstřelil po vyčerpávajícím sprinterském souboji s protihráčem ze své vlastní poloviny benátecký Miroslav Bambuch0:2. I domácí si vytvořli slibné šance ke vstřelení branky, ale domácí hráč nastřelil pouze nohy vybíhajícího gólmana Jíry a vzápětí balón, který mířil pod břevno, vyrazil skvělým zákrokem na rohový kop opět brankář Jíra. Utkání tak rezerva i odeseti hráčích zvládla a tři body jí byli určitě odměnou.

Benátecké béčko touto výhrou zakončilo sezónu na krásném 6. místě tabulky se 37. body. Za své nepřetržité působení v okresním přeboru od sezóny 2003/2004, získalo "B" mužstvo nejvíce bodů v okresním přeboru právě v letošním ročníku. (2003/04 - 7 místo - ? bodů, 2004/05 - 10. místo - 12 bodů, 2005/06 - 10. místo - 33 bodů, 2006/07 - 11. místo - 28 bodů, 2007/08 - 9. místo - 28 bodů, 2008/09 - 7. místo - 36 bodů, 2009/10 - 9. místo - 30 bodů, 2010/11 - 7. místo - 37 bodů)