NovákFeri, Hejtmánek, Chupík (46. Gerboc), Šukal M. – Mareš, Langšádl, Došlý, Davídek – Buryán, Bambuch (72. J.Kraus)

Pokorný – Kalužák, P. Košťál, Tůma, Šneidr – Volf, Blažek, Charvát, Kučera (46. Bůžek, 64. D. Košťál) – P. Kandráč, J. Kandráč

karta: P.Buryán, Novák, Feri, M.Šuka, Langšadl – J.Kandráč
rozhodčí: Janda
  Střely na branku: 1:4
Rohové kopy: 3:6

Rezerva s lídrem okresního přeboru uhrála doma bod !

V neděli se opět po čtrnácti dnech představila divákům v domácím prostředí rezerva Benátek a přivítala na svém hřišti lídra okresního přeboru tým Pěčic. Domácí hráči dokázali s  vedoucím týmem držet krok až do 70. minuty. Poté centr ze strany zpracoval hostující Jiří Volf a poslal balón podél gólmana Nováka do sítě – 0:1. Ovšem o deset minut později již bylo vyrovnáno. Útočník Petr Buryán dostal přihrávku mezi obránce od Došlého a tváří v tvář proti brankáři hostí byl také úspěšný a bylo vyrovnáno – 1:1. Velice zajímavé pak také bylo, jakým zůsobem střelec vyrovnávající branky svůj gól oslavil. Všem přítomným na městském stadionu ukázal svoje nahaté pozadí a můžeme se nyní jen domnívat, že to z jeho strany nebyla nějaká "výzva" pro přítomné diváky. Na to hned reagoval hlavní rozhodčí Janda, který mu po právu za toto nesportovní gesto ukázal v zápase již druhou žlutou kartu a střelec vyrovnávající branky se tak šel sprchovat. To ovšem na výsledku již nic nezměnilo a rezerva, která posledních deset minut dohrávala o desíti hráčích, remízový stav uhájila a s vedoucím týmem si připsala cenný bod do tabulky.

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

• Struhy – Skalsko 0:1 (0:0)

Příští 17. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Řepov – Benátky "B", Struhy – Kostelní Hlavno, Březno – Dobrovice "B", Pěčice – Klášter, Čejetice – Akuma, Skalsko – Bezno, NEDĚLE: Předmeřice – Krnsko.