Řezáč - Mareš (86´Miškovský), Hrouda, Šulc, Hejtmánek - Bohdan, Pospíšil, Karásek, Havránek - Došlý (76´Zikmunda), Duchoslav (38´Novotný) Diváků: 120

góly: 40´Hrouda, 47´Novotný, 70´Bohdan - 55´Beran
Rohové kopy: 5:4
Ofsajdy: 2:0
Fauly: 14:12

V derby se radovali domácí.

V posledním domácím utkání podzimu jsme se střetli s týmem od Jizery. Již v 6. minutě uvolnil Karásek Bohdana, bohužel ten místo střely ve vápně  volil kličku která však nevyšla. O dvě minuty zkoušel štěstí za hosty střelou z voleje Bláha, ale trefil jen připraveného Řezáče. Na bakovského gólmana zkoušel vyzrát také Karásek, ale jeho střelu bohužel chytil. Po těchto rychlích náznacích šancí si diváci museli počkat na další šanci až na závěr prvního poločasu, neboť  hra poté byla nepřesná z obou stran. Ve 40. minutě jsme však šli zásluhou Hroudovy hlavičky do vedení když ho na malém vápně krásně našel kapitán Pospíšil - 1:0. Poločas tedy skončil jednobrankovým náskokem domácích.

Nástup do druhé poloviny jsme měli bleskový. Ve 47. minutě Karásek posunul  na levou stranu Novotnému, který střelou na vzdálenější tyč překonal bakovského brankáře po druhé v zápase - 2:0. Bohužel náš "zvyk" dovolit soupeři vstřelit kontaktní branku vyšel i tentokrát. V 55. minutě nádhernou střelou z vápna snížil hostující Beran opět na rozdíl jedné branky - 2:1. V tu dobu začali hosté myslet především na útok z čehož především těžila benátecká ofenzivní hra. Již v 70. minutě zatáhl balón Havránek po pravé straně přihrál pod sebe Došlému, který okamžitě přiťukl Bohdanovi a ten již střelou mezi nohy brankáři zvýšil - 3:1. Další šanci za benátecké měl Novotný v 80. minutě , ale jeho střela z voleje se stočila mimo branku. Posledních deset minut zápasu nic výrazného nanabílo a tak utkání dospělo k závěrečnému hvizdu hlavního rozhodčího po němž se benátečtí mohli radovat ze zisku tří bodů.