Musil – Babovák, Macek, Kříž, Hlaváček (66. Fousek), Tudoši, Bůžek M., Pokorný, Flandera, Sůra, Beránek

karta: 10. Hejtmánek, 63. Davídek, 72. Mulač, 82. Kučera, 83. Novák – 53. Beránek, 74. Tudoši
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:

Rezerva výhody jednoho hráče na hřišti nepotrestala a prohrála !

V dalším kole okresního přeboru hostila benátecká rezerva na svém hřišti třetí tým tabulky - Kostelní Hlavno. Hráči rezervního týmu Benátek byli Hlavnu vyrovnaným soupeřem a nebýt nešťastné branky ze 30. minuty, mohli benátečtí pomýšlet i na nějaký ten bodový zisk, zvláště, když byl hostům v 55. minutě vyloučen po druhé žluté kartě střelec první branky.

K překvapení hlavenských si první šanci vytvořili domácí již ve 3. minutě, kdy do vápna centroval Davídek a tutovou šanci neproměnil hlavou Buryán.Soupeř, který je v tabulce vysoko nad benáteckými, diváky svou hrou neoslnil, ale vybral si štěstí ve 30. minutě, kdy se míč po centru odrazil od tyče a následně od Novákových zad do brány. Střelcem této šťastné trefy byl Beránek0:1. Poté měli benátečtí snahu vyrovnat z vypracovaných rohů, ale gól nepadl. Výsledkem 0:1 tak skončil první poločas.

Ve druhém poločase se benátečtí snažili dostat soupeře pod tlak. K tomu přispělo v 55. minutě vyloučení hostujícího Beránka, který po faulu a následné druhé žluté kartě musel do kabiny. Tlak Benátek se díky přesilovce zvyšoval ale bez gólových úspěchů. Hosté potě spoléhali na brejky a po dlouhém výkopu na který nedosáhl Hejtmánek, musel řešit gólman Novák soubojem, který rozhodčí ohodnotil jako faul. Následně nařízenou penaltu však Novák vytáhl a benátečtí tak měli stále šanci vyrovnat. I když se domácí usadili na polovině soupeře, nepodařilo se jim vyrovnat a tak hlavenští udrželi těsné vítězství. Domácí tak poprvé nezískali důležité body na domácí půdě v jarní části soutěže.

• Klášter – Struhy 2:2 (0:1)

Příští 22. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Akuma – SK Benátky "B", Doubrava – Řepov, Kněžmost Březno, Čejetice – Klášter, Pěčice – Skalsko, K.Hlavno – Předměřice, Struhy – Kr.Vrutice.