Novák – Feri, Langšádl, Hejtmánek, Šukal M. – Kinzl (60. Svoboda), Kraus Jan, Kraus Jakub (75. V.Kohout), Fingerhut – Buryán, Bambuch

góly: Antoš 2, Šimíček – 15. a 30. Bambuch
karta: Pilz – Feri, Langšádl
rozhodčí: Bez

Rezerva neudržela poločasové vedení a odjela bez bodového zisku !

Již 22. kolo okresního přeboru bylo na programu o víkendu a rezerva Benátek se vypravila pro body pod pivovar do Kláštera nad Jizerou. Podzimní duel na benáteckém pažitu skončil výhrou Kláštera 4:3 a tak hráči Benátek chtěli porážku soupeři oplatit. Ovšem benátečtí měli před tímto zápasem starosti ze sestavou a tak do hry museli zasáhnout benátečtí dorostenci, kteří měli dopolední zápas v Poděbradech ještě v nohách. To na hřišti v prvním poločase nabylo vůbec znát  a Benátky si vytvořily dvoubrankový náskok, když gólově se zaskvěl z trestného kopu Miroslav Bambuch a svoji druhou trefu přidal svoji levou nohou ze hry. Rezerva ale ve druhém poločase polevila a slibný náskok neudržela a domácí utkání otočili ve svůj prospěch, když vítěznou branku vstřelili deset minut před koncem zápasu.

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

• Akuma – Struhy 1:1 (1:0)

Příští 23. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Bezno – Akuma, Struhy – Dobrovice "B", Skalsko – Březno, Pěčice – Předměřice, Řepov – Čejetice, Klášter – K.Hlavno, NEDĚLE: Benátky "B" – Krnsko.