Halbich – Havránek, Dubský, Skramužský (67. Bendl), Kohnhauser, Houser, Fanta, Bernat, Valenta, Hlaváček, Archman

Kraus – D. Langšádl, Hofman (75. Kredba), Baborák, M. Langšádl, Krýda (56. Truksa), Chupík, Čadil, Hrdlička (81. Janda), Svačina, Richtr

góly: 79. Archman – 11. Čadil, 13. a 68. Hrdlička, 75. Richtr
karta: 76. Valenta, 86. Bendl – 48. Baborák, 70. Hofman
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:

Rezerva v dohrávce bezpečně zvítězila !

Stále s Janem Krausem v brance zavítala benátecká rezerva ve čtvrtek k odloženému 16. kolu na pažit zachraňující se Akumy. Základ výhry 4:1 byl položen už v první půli, kdy se trefil Čadil s Hrdličkou. Hosté  byli  lepší i ve druhém poločase a zápas drželi pevně ve svých rukou. Druhou branku přidal Hrdlička, následně skóroval i Richtr. Domácí korigovali stav pouze jednou brankou, jejímž autorem byl Archman.

V dalším kole zavítá benátecké béčko do Židněvsi, tedy týmu, který je v těsném závěsu za benáteckou rezervou.

Trenér Benátek "B" Josef HEJTMÁNEK  „Do utkání jsme nastupovali jako favorizovanější tým, což se ukázalo i na hřišti. Již před zápasem jsem apeloval na nedostatečnou střelbu v předešlých utkáních. Kluci si to vzali k srdci a po pěkné akci přišla střela Čadila k pravé tyči a padla první branka. Netrvalo dlouho a Hrdlička zvyšoval opět střelou k tyči, tentokrát levé, na 2:0. Utkání bylo v naší režii. Domácí sice hrozili brejky, ale buď opět skvěle chytající Kraus, nebo obrana jejich snahu zastavili. Ve druhém poločase se nám podařilo přidat ještě dvě branky. Autorem byl opět Hrdlička a další přidal Richtr. Domácí dokázali snížit z rohového kopu, když našeho hráče oslnilo sluníčko a nedokázal tak zabránit vstřelení branky. Konec zápasu jsme si pohlídali a i na malé chyby jsem s výsledkem  4:1 a výkonem hráčů spokojen."

• Bezno – Kr.Vrutice 1:1 (:)

Příští 17. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: Krnsko – Čejetice, MSK "B" – Akuma, NEDĚLE: Benátky "B" – K.Hlavno, Dl.Lhota "B" – Bezno, Kr.Vrutice – Kosmonosy, Předměřice – Ždněves, MSK "B" – Akuma.